Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Gdzie znajdę sklep z częściami w Częstochowie? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Gdzie znajdę sklep z częściami w Częstochowie? (/showthread.php?tid=7579)



Gdzie znajdę sklep z częściami w Częstochowie? - bananoff - 13-09-2012 21:59:01

Cześć. Ostatnio w moim Romecie padł mi kondensator i platynki się wykończyły. Gdy usłyszałem że sklep w na ul. Krakowskiej 64 w Częstochowie jest zamknięty to się troche zasmuciłem. Znacie jakieś sklepy z częściami do Rometów w Częstochowie? Giełda odpada bo tam są tylko świece i częsci do Simsonów/MZ


RE: Gdzie znajdę sklep z częściami w Częstochowie? - kadet88 - 12-10-2014 19:31:03

Kolego, nie wiem skąd masz takie informacje, że sklep na Krakowskiej jest zamknięty. Sklep jest cały czas aktywny (jest tylko przeniesiony dalej, bo parę lat temu był na początku ul. Krakowskiej między pl. Daszyńskiego a ul. Strażacką), prowadzi go ta sama starsza pani, jest on obecnie na ul. Krakowskiej 64 (nr nie jestem pewien, ale na pewno dużo się nie różni).

Jest jeszcze sklep na Faradaya przy Rynku Zawodzie, ale tutaj sama chińszczyzna.

Sam z chęcią się dowiem, gdzie w Częstochowie znajdują się sklepy z częściami do "Komarków"


RE: Gdzie znajdę sklep z częściami w Częstochowie? - przemekm - 04-05-2015 17:19:19

(12-10-2014 19:31:03)kadet88 napisał(a):  ...prowadzi go ta sama starsza pani, jest on obecnie na ul. Krakowskiej 64 ...

potwierdzam, dzis bylem w tym sklepie - jak by cos podaje jeszcze nr tel : 603-541-411

pozdr
Przemek