Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Tłok bez dolnego pierscienia ,da rade odpalic komara bez tego?? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: Tłok bez dolnego pierscienia ,da rade odpalic komara bez tego?? (/showthread.php?tid=6883)



Tłok bez dolnego pierscienia ,da rade odpalic komara bez tego?? - aion18 - 18-08-2012 16:21:23

Witam jesli temat juz istnieje prosze o skierowanie Smile


Wiec tak komar nie chcial zapalic ,znaczy raz zalapal i zgasl.Probowalem go znowu odpalic i nic .Postanowilem zajrzec do cylindra gdzyz mam lekko skrzywiona igle ,iskra ladna niebieska ,ale nie lapie.Odkrecilem cylinder i sciagnalem go z tloku a tam patrze ze jest polamany ten dolny pierscien ,czy to moze byc przyczyna ze nie odpala ??Zaplon dobrze ustawiony tak jak powinien byc.


RE: Tłok bez dolnego pierscienia ,da rade odpalic komara bez tego?? - gabriel0 - 18-08-2012 16:45:10

powinno dać radę, ale pierścień kosztuje 3zł...


RE: Tłok bez dolnego pierscienia ,da rade odpalic komara bez tego?? - Billsom - 18-08-2012 21:29:02

Moim zdaniem lepiej kupić nowy pierścień i mieć spokój Tongue


RE: Tłok bez dolnego pierscienia ,da rade odpalic komara bez tego?? - aion18 - 18-08-2012 21:38:22

mam zamiar wlasnie w poniedzialek kupic pierscienie i wiecie co??zauwazylem ze uszczelki mam zryteBig Grin narazie dorobie z bloku z twardej okladki i jutro sprawdze jeszcze ale dzieki za pomoc .


Do zamknieciaTongue