Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Film instrukażowy o Ogarze - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Film instrukażowy o Ogarze (/showthread.php?tid=5913)



Film instrukażowy o Ogarze - Awiater - 10-07-2012 13:12:35

Szanowni Rometowcy,
Wiem, że wielu z Was mogłoby do mnie mówić tato, a pewnie niektórzy nawet dziadku:-) Ale ponieważ jesteście na tym forum, to znaczy, że wiek nie jest dla Was najważniejszy. Dlatego też chciałem Was zapytać, jako zapewne najlepszych fachowców od Rometów i innych sprzętów, czy ktoś z Was nie trafił przypadkiem na film instruktażowy o użytkowaniu i obsłudze motorowera Romet Ogar 205. Film ten był nakręcony przez Wytwórnię Filmów Dydaktycznych w Warszawie gdzieś w 1987-1988 roku i kolportowany był do szkół podstawowych. Nie mogę nigdzie go znaleść, a owa WFD nie istnieje i nawet trudno ustalić czy gdzieś zachowała się jakaś kopia tego filmiku. Z tąd moja gorąca prośba, może ktoś widział, słyszał, być może jest w posiadaniu tego filmiku, który ma dla mnie wartość wyjątkową, ponieważ miałem przyjemność w nim występować jako główny bohater, zaraz po Ogarze:-)
Będę wdzięczny za jakąkolwiek wskazówkę, lub informację która przyczyni się do odnalezienia tego filmu (o gratyfikacji możemy pogadać jak będą konkrety).
Pozdrawiam gorąco, lewa w górę!
Awiater


RE: Film instrukażowy o Ogarze - pijak_pospoilty - 10-07-2012 13:27:41

piękna historia Smile sam chciał bym wystąpić w tym filmiku ale niestety za młody jestem.Filmu nigdy nie widziałem Sad myslę że gdzieś w muzeum polskiej motoryzacji ktoś ma ten film lub jakiś kolekcjoner Smile ale warto poszukać w internecie nigdy nie wiadomo ...Big Grin


RE: Film instrukażowy o Ogarze - TheStylator - 12-07-2012 21:12:44

Andrzeju ja myślę, że najlepszą gratyfikacją dla wszystkich byłaby sama możliwość obejrzenia tego filmu Smile