![]() |
|
[Inny] Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - Wersja do druku +- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl) +-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13) +--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21) +--- Wątek: [Inny] Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. (/showthread.php?tid=55884) |
Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - krystian276 - Wczoraj 12:20:34 Siema! Otóż wpadły mi w ręce papiery do rometa, ogólnie właściciel ma taki syf w stodołach i szopach że nawet nie jest pewien gdzie i czy posiada do tego jeszcze rame, nie pamięta co to było. Niestety w papierach jest wpisane jak to za komuny marka : komar Teraz tak z papierów: Rok produkcji 1988 poj. 49.80 2 osobowy Dość niski nr ramy ~007500 Jednocześnie dość wysoki nr silnika ~577500 Miałem podejrzenia że mógł to być ogar 200, chłop coś mówił że miał kiedyś kilka ogarów Może uda się wykopać w śmieciach oryginalne manele do tego, ale nawet nie wiem za czym patrzeć w tej stercie złomu A uwierzcie że jest w czym przebierać.
RE: Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - romek - Wczoraj 12:54:55 To może być wszystko nie dojdziesz RE: Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - krystian276 - Wczoraj 13:11:16 Właśnie to była moja najgorsza myśl xD No cóż, pozostaje przekopanie sterty złomu albo "dostosowanie" jakiegoś trupka po staremu. RE: Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - Quake96 - Wczoraj 15:12:56 Jeśli faktycznie rokiem produkcji jest 1988 to może być to Ogar 200, najpewniej czerwony. Tak mniemam bo mój ma numer 007458 więc blisko, oj bliiisko
RE: Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - krystian276 - Wczoraj 16:58:37 Właśnie tego najbliżej jestem bo chłop mówił że miał kiedyś kilka ogarów RE: Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - romek - Wczoraj 19:58:43 Fakt rokiem pasuje do ogara ale trzeba się z tym liczyć że często za rok przyjmowano datę ostatniego potwierdzenia zgłoszenia do rejestru
RE: Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - krystian276 - Wczoraj 20:23:58 Wiem bo w moim ogarze na ramie mam 89 a w dowodzie 90 RE: Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - Piotrekdriver1 - Wczoraj 21:59:47 (Wczoraj 13:11:16)krystian276 napisał(a): Właśnie to była moja najgorsza myśl xD No cóż, pozostaje przekopanie sterty złomu albo "dostosowanie" jakiegoś trupka po staremu. A jeśli już będziesz chciał zrobić przeglad to jest możliwość bez tablicy rejestracyjnej? RE: Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - krystian276 - Wczoraj 22:02:29 Tablica jest, aczkolwiek prawdopodobnie będę brał czerwone blachy i tak RE: Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - Piotrekdriver1 - Wczoraj 22:49:52 A czemu tak jeśli mogę wiedzieć? RE: Identyfikacja modelu rometa po dokumentach. - romek - Dzisiaj 00:44:55 Jeśli pojazd nie został wygaszony jako martwa dusza z cepiku, a dokumentem jest dowód (nie potwierdzenie) to można zrobić na tym dowodzie |