![]() |
|
Skrzynka narzędzi Ogar 200 - Wersja do druku +- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl) +-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13) +--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21) +---- Dział: Romet Ogar 200 (/forumdisplay.php?fid=143) +---- Wątek: Skrzynka narzędzi Ogar 200 (/showthread.php?tid=55883) |
Skrzynka narzędzi Ogar 200 - johnatanpaniniman27 - Dzisiaj 12:36:40 Witam, czy wiedział by może ktoś czy Ogar 200 wychodził z fabryki z jakimiś Narzędziami w skrzynce czy było pusto ? RE: Skrzynka narzędzi Ogar 200 - romek - Dzisiaj 14:22:15 Oczywiście, każdy miał podstawowy zestaw kluczy i pompkę. |