Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Szczęki hamulcowe Romet Stella - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Zawieszenie, układ hamulcowy, koła (/forumdisplay.php?fid=223)
+--- Wątek: Szczęki hamulcowe Romet Stella (/showthread.php?tid=55881)



Szczęki hamulcowe Romet Stella - tie.my.r0pe - Wczoraj 00:02:10

Cześć. Czy do Stelli podejdą klocki z jakiegoś innego motorka np romet pony? Bęben ma średnicę 85mm a klocki wymiar 80x20mm (przynajmniej po zużyciu). Kupiłem takie na allegro i są za małe tzn nawet jak mocno napnę linkę tak, że kółko mi się swobodnie nie kręci to potem jak jadę i zahamuję to i tak nie hamuje.

Nigdzie nie znalazłem oryginałów ani informacji odnośnie wymiarów. W niektórych specyfikacjach jest podane że bęben ma średnicę 97mm.

[attachment=24026]
[attachment=24027]
[attachment=24028]


RE: Szczęki hamulcowe Romet Stella - Janek.Ogar - Wczoraj 21:51:52

Niestety nie pomogę, pragne jednak zaznaczyć, że Stella to nie rometSmile