![]() |
|
Automat zmiany biegów 019 - Wersja do druku +- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl) +-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35) +--- Dział: Kupię / Przyjmę (/forumdisplay.php?fid=37) +--- Wątek: Automat zmiany biegów 019 (/showthread.php?tid=55845) |
Automat zmiany biegów 019 - Amator023 - 26-05-2026 13:55:38 Kupie Automat zmiany biegów do 3 biegowego Rometa(019) stan aby byl komplenty RE: Automat zmiany biegów 019 - zmd-52 - 03-06-2026 07:27:14 Mam nowy w częściach do złożenia oryginał ZMD . Podaj maila a wyślę zdjęcia RE: Automat zmiany biegów 019 - Amator023 - 05-06-2026 10:05:32 Wysłałem mail pw |