![]() |
|
Zlecę remont/renowację ramy WSK - Wersja do druku +- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl) +-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35) +--- Dział: Usługi (/forumdisplay.php?fid=202) +---- Dział: Zlecę (/forumdisplay.php?fid=215) +---- Wątek: Zlecę remont/renowację ramy WSK (/showthread.php?tid=55837) |
Zlecę remont/renowację ramy WSK - speedwagon - 22-05-2026 14:24:48 Cześć. Szukam godnego polecenia fachowca który podejmie się remontu blacharskiego ramy WSK. Posiadam reperaturki które będą pomocne w pracach. Oczywiście wszystkie szczegóły do omówienia. Zlecę remont/renowację ramy WSK - sbanys - 22-05-2026 17:33:53 Z jakiego rejonu szukasz i jaki model tej WSK. Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka RE: Zlecę remont/renowację ramy WSK - Kacperek_77u - 22-05-2026 23:51:56 Jaka lokalizacja przede wszystkim? RE: Zlecę remont/renowację ramy WSK - speedwagon - 23-05-2026 11:01:22 Jeżeli chodzi o model to WSK B3 z 1979r. Lokalizacja Rawicz - Wielkopolska. Jeżeli chodzi o mnie to zakładam również możliwość wysyłki (oczywiście rozumiem że lepiej byłoby wszystko osobiście obejrzeć dogadać). RE: Zlecę remont/renowację ramy WSK - Elektronik - 23-05-2026 11:31:08 Jest jeden fachowiec, prowadzi kanał Warsztat u Adka. RE: Zlecę remont/renowację ramy WSK - speedwagon - 25-05-2026 13:17:00 Dzięki za info - będę próbował się skontaktować. |