Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Zlecę remont/renowację ramy WSK - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Usługi (/forumdisplay.php?fid=202)
+---- Dział: Zlecę (/forumdisplay.php?fid=215)
+---- Wątek: Zlecę remont/renowację ramy WSK (/showthread.php?tid=55837)



Zlecę remont/renowację ramy WSK - speedwagon - 22-05-2026 14:24:48

Cześć.

Szukam godnego polecenia fachowca który podejmie się remontu blacharskiego ramy WSK.
Posiadam reperaturki które będą pomocne w pracach.
Oczywiście wszystkie szczegóły do omówienia.


Zlecę remont/renowację ramy WSK - sbanys - 22-05-2026 17:33:53

Z jakiego rejonu szukasz i jaki model tej WSK.

Wysłane z mojego SM-S901B przy użyciu Tapatalka


RE: Zlecę remont/renowację ramy WSK - Kacperek_77u - 22-05-2026 23:51:56

Jaka lokalizacja przede wszystkim?


RE: Zlecę remont/renowację ramy WSK - speedwagon - 23-05-2026 11:01:22

Jeżeli chodzi o model to WSK B3 z 1979r. Lokalizacja Rawicz - Wielkopolska. Jeżeli chodzi o mnie to zakładam również możliwość wysyłki (oczywiście rozumiem że lepiej byłoby wszystko osobiście obejrzeć dogadać).


RE: Zlecę remont/renowację ramy WSK - Elektronik - 23-05-2026 11:31:08

Jest jeden fachowiec, prowadzi kanał Warsztat u Adka.


RE: Zlecę remont/renowację ramy WSK - speedwagon - 25-05-2026 13:17:00

Dzięki za info - będę próbował się skontaktować.