Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Poszukuję wszelakiej dokumentacji do Rometa Mińska - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Poradniki, instrukcje i schematy (/forumdisplay.php?fid=27)
+--- Wątek: Poszukuję wszelakiej dokumentacji do Rometa Mińska (/showthread.php?tid=54686)



Poszukuję wszelakiej dokumentacji do Rometa Mińska - przemekprzybysz52 - 12-05-2024 21:26:53

Witam, szukam wszelakiej dokumentacji do Rometa Mińska 125, szczególnie zależy mi na kompletnym katalogu części zamiennych dla całego motocykla. Może ma ktoś na dysku i zechciałby się podzielić


RE: Poszukuję wszelakiej dokumentacji do Rometa Mińska - Mixol - 14-05-2024 11:00:34

Z katalogiem nie pomogę ale temat Mińska Rometa jest mi dobrze znany, mam też kontakt do człowieka który ma dużo nowych części.Do Garwolina mam ok. 50 km, jak byś coś potrzebował to śmiało.


RE: Poszukuję wszelakiej dokumentacji do Rometa Mińska - przemekprzybysz52 - 19-05-2024 12:22:43

Jestem w trakcie renowacji Mińska, tak więc części napewno będą potrzebne. Chętnie wezmę jakiś kontakt do tej osoby. Wiesz może jakie części mniej więcej posiada?


RE: Poszukuję wszelakiej dokumentacji do Rometa Mińska - Mixol - 27-05-2024 11:06:06

Ja właśnie skończyłem remont 400A, zaczynam już jazdę.Tak mam kontakt jak coś Ci dam, ma różne silnikowe, koła, siedzenia.Tylko część jest do Pronara więc nie wszystko pasuje do Mińska Rometa.