Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
universal z 1989 ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: universal z 1989 ? (/showthread.php?tid=54662)



universal z 1989 ? - wigryman - 26-04-2024 18:08:49

Hej /zaz/
Dwie fotki nowego nabytku. Prosto tak jak ze strychu zdjęty. Na fotach wygląda lepiej niż w rzeczywistości. Wszędzie luzy i zgrzyty, ledwo go na kapciu do domu zaprowadziłem. Ale wydaje się technicznie całkowicie sprawny i za całe 100 PLN to jest potencjał. Na razie stoi w kącie piwnicy, bo cały czas kończę tego Wigry 76. Wezmę się za niego najdalej za miesiąc. Teraz i tak tydzień przerwy bo majowy wypad w góry.

Co do rowerów z Legnicy, to pomimo że umówiłem się na oglądanie na żywo, to sprzedający nie oddzwonił, ani nie odebrał wieczorem mojego telefonu. W sumie może to i dobrze, bo dwa dni później miałem namiar na tego Universala.

[attachment=23046][attachment=23047]


RE: universal z 1989 ? - zaz - 27-04-2024 09:46:01

Moim zdaniem to nie jest rocznik 89. Tylko 85,86 jakoś tak wyślij mi zdjęcie numerów ramy. A tak ładny rower. Brakuje bagażnika. Reszta być może jest oryginał. A te z Legnicy zostały odświeżone na olx to jest dziwne że nie odebrał lub nie oddzwonił a nadal je wystawia.

Jak jesteś zainteresowany to mam instrukcje obsługi rowerów Romet. Napisz do mnie na priv na forum.