Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Remont Silnika - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Usługi (/forumdisplay.php?fid=202)
+---- Dział: Zlecę (/forumdisplay.php?fid=215)
+---- Wątek: Remont Silnika (/showthread.php?tid=54649)



Remont Silnika - marcin1479 - 18-04-2024 16:47:27

Witam poszukuję zaufanej osoby i co najważniejsze która się na tym zna i zrobi to bardzo dobrze jak w oryginale. Mianowicie remont silnika 019 od mojego T1. Kiedyś kolega od nas mi go robił..ale są wycieki...stoi już tak chyba 3 lata po remoncie. Myślę,że nie było by chyba tak dużo roboty przy nim, gdyz wal po regeneracji w dor marze byl , szlif cylindra,nowe lozyska simeringi i kilka innych czesci, oczywiscie wszystko z epoki i tylko i wylacznie na takich czescich. Z okazji jego 40 lecia chuclbym w te lato przy rodzinnym grillu zprezentowac go tacie tesciowi i rodzinie w pelni sprwnego Wink Oczywiscie fajnie by bylo z watkiem na forum, opisami ,zdjeciami itp. Na olx jest kilku co sie oglaszaja..ale..nie jestem przekonany co w zeczywistkosci zrobia , wsadza itp. Juz wgl by super bylo jak ktos bylby z kuj-pom , podrzucilbym caly motorower do wszelkich regulacji itp,ale w gre wchodzi wysylka,. Oczywiscie nie mlotem i kowadlem..tylko ze sztuka jak bylo wszystko w oryginale. pozdrawiam

P>S> po remoncie zrobione 20km i tak stoi...


Remont Silnika - wojakrob - 18-04-2024 22:35:31

Jest jakiś fachowiec w Środzie Śląskiej. Ale czy rzetelny to nie wiem, bo nie mialem okazji skorzystać. Może Józek z forum go zna?


RE: Remont Silnika - marcin1479 - 18-04-2024 23:48:14

Widziałem tez na olx to ogloszenie m.in


RE: Remont Silnika - wojakrob - 19-04-2024 12:54:49

Jak ktoś potwierdzi, że warto, to awansem podaję dane:

Kacper Ziobro
607659771