Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
WOŚP 2023 - LICYTACJA! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Polak potrafi (/forumdisplay.php?fid=105)
+--- Wątek: WOŚP 2023 - LICYTACJA! (/showthread.php?tid=53840)



WOŚP 2023 - LICYTACJA! - Jorginsson - 14-01-2023 14:34:58

Essa Mare z dalekiej północy!
[do moderacji: nie wiem, nie mam pomysłu na dział, w razie co, proszę o przeniesienie]

Po krótce - postanowiłem w tym roku dołożyć od siebie "cegiełkę" na WOŚP.
Proponuję Wam licytacje - w moim wypadku będzie to zbiornik od Rometa 2370/2362 - z gwintem i krótkim mocowaniem.
Zachęcam innych do pomagania - ja wymyśliłem takie zasady:

Licytujemy w postach. Podajemy nazwę przedmiotu i kwotę (w moim wypadku i zarazem, jeśli ktoś będzie chciał się przyłączyć do zabawy podaję przykład, czyli nazwa przedmiotu i kwota: zbiornik błękitny 2370 - 50zł)

I oczywiście zdjęcia przedmiotu:













Zachęcam do przyłączania się do pomagania! Licytacja kończy się 26-go lutego o godzinie 21.00. Płatność przelewem, najlepiej natychmiastowym - to ustalamy ze zwycięzcą w PW po zakończeniu licytacji. Chodzi o to, aby pieniążki doszły najlepiej przed Finałem - całą wylicytowaną kwotę wrzucam do puszki WOŚP!

No to tak, ode mnie wspomniany:
zbiornik błękitny 2370 - cena wywoławcza: 50zł
Wysyłka po mojej stronie, In-post bądź PP, w ciągu 7 dni roboczych (zarobiony jestem).
Zapraszam!


RE: WOŚP 2023 - LICYTACJA! - Jorginsson - 27-01-2023 11:56:15

Cóż, nie było chętnych - zbiornik zostaje ze mną, a równowartość ceny wywoławczej wrzucam do puszki WOŚP, czyli 50 PLN.
Niemniej dziwne, bo spore było nim zainteresowanie, za trzykrotność tej kwoty Big Grin
Temat do zamknięcia.


RE: WOŚP 2023 - LICYTACJA! - romek - 27-01-2023 13:41:11

Było lepiej na allegro wystawic, tutaj to wiesz jaka frekwencja. Mi akurat potrzebny nie był , ale zauważyłem że cena to okazja.