Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
pedały w karliku 21 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Rowery - Pozostałe pytania (/forumdisplay.php?fid=210)
+--- Wątek: pedały w karliku 21 (/showthread.php?tid=53785)



pedały w karliku 21 - dżubilatnik - 14-12-2022 22:50:33

Dzień dobry obywatele, mam sprawę, a rodzaj sprawy jest taki: Jakie były montowane pedały w FSM Karliku 21? Mój jest rocznik 1992, i ma pedały z Wrześni. Nurtuje mnie, czy tak były oryginalne, czy powinny być gumowe. Jak by były gumowe, to by było gorzej bo to dodatkowy koszt i trudno u mnie dostać. Jeżeli w oryginale były gumowe, proszę mnie poinformować gdzie otrzymać takie pedały. Z góry dziękuję.

P.S przepraszam jeżeli zły dział


RE: pedały w karliku 21 - Pjoter (Kawaler) - 15-12-2022 12:40:14

P3d@ły są jak najbardziej ok.

Co do pozyskiwania części wszelakiej maści to:
1. Złomowiska - mój numer jeden, nigdy nie wiesz kiedy się zaskoczysz znaleziskiem Wink
2. OLX/Allegro/Facebook - w wielu przypadkach ceny są wywindowane w kosmos, że robią dodatkowe dziury ozonowe - osobiście nie polecam choć okazje się zdarzają,
3. Giełdy staroci - czasem na prawde za satysfakcjonującą kwotę można dokonać zakupu,
4. Śmietniki/hasioki/pergole - temat nieco kontrowersyjny ale ludzie czasem wywalają po dziadkach nawet całe rowery i nie tylko Wink


RE: pedały w karliku 21 - dżubilatnik - 15-12-2022 18:01:39

(15-12-2022 12:40:14)Pjoter (Kawaler) napisał(a):  P3d@ły są jak najbardziej ok.

Co do pozyskiwania części wszelakiej maści to:
1. Złomowiska - mój numer jeden, nigdy nie wiesz kiedy się zaskoczysz znaleziskiem Wink
2. OLX/Allegro/Facebook - w wielu przypadkach ceny są wywindowane w kosmos, że robią dodatkowe dziury ozonowe - osobiście nie polecam choć okazje się zdarzają,
3. Giełdy staroci - czasem na prawde za satysfakcjonującą kwotę można dokonać zakupu,
4. Śmietniki/hasioki/pergole - temat nieco kontrowersyjny ale ludzie czasem wywalają po dziadkach nawet całe rowery i nie tylko Wink

Dziękuje za odpowiedź, co do miejsc to 1. u mnie na części nie sprzedają, trzeba cały rower kupić (za wybrakowane kowalewo chcieli 150zł). 2. Ja z takiego miejsca na z, że nie ma ofert plus masz rację, drogo. 3. Argument powyższy, zawiadomocopie i 4. To samo. Dziękuje.