Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
dzień dobry - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Powitalnia (/forumdisplay.php?fid=12)
+--- Wątek: dzień dobry (/showthread.php?tid=53784)



dzień dobry - dżubilatnik - 13-12-2022 23:13:56

Dzień dobry obywatele, konto założyłem z uwagi na hobby które tutaj ludzi jednoczy, czyli Romety. Z tym żeby nie powiedzieć dziadostwem, to powiem sprzętem miałem do czynienia od zawsze. Ale nie tak jak u wielu, czyli Komar w garażu czy cała plejada jednośladów silnikowych coby kartki na paliwo mieć, tylko skromnie, Rower mamy, obecnie babci to różowy Romet Turing 2. Woziła mnie tym mama i zadowolony jestem że tak się stało. Obecnie się "użeram" z Gilem, które jest moim niejako daily, i Karlikiem który de iure (wiem, bardzo zaawansowane słownictwo jak na takiego młokosa jak ja) Rometem nie jest, ale de facto to doposażony Flaming. Fakt faktem to na nim nie jeżdżę, nie ma jak bez kół i łańcucha i puszczonego spawu, ale mam bardzo misterny plan co do niego. Jubilat 2 był moim prawdziwie pierwszym rowerem, chociaż najpierw był ulep Turinga 2 (starszego) świętej pamięci bo jest już w hucie przetopiony. Dobra, jak na mnie to to co zawsze, pół historij mojej rodziny i Romety na przywitanie. No to życzę miłego dnia i smacznego solnika z uwagi że za niedługo Święta Bożego Narodzenia. Dziękuje, do widzenia.


RE: dzień dobry - Breczek - 13-12-2022 23:38:41

witamy na forum Smile


RE: dzień dobry - dżubilatnik - 14-12-2022 08:50:38

(13-12-2022 23:38:41)Breczek napisał(a):  witamy na forum Smile

Ty, ja cie skądś znam


RE: dzień dobry - łogór 200 - 14-12-2022 13:42:27

o dzień dobry, właśnie...