Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Rower Apollo prośba o identyfikację modelu - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Identyfikacja rowerów Romet (/forumdisplay.php?fid=211)
+--- Wątek: Rower Apollo prośba o identyfikację modelu (/showthread.php?tid=53029)



Rower Apollo prośba o identyfikację modelu - Patryk i jego Ogar - 11-02-2022 17:34:23

Witam. Ciekawi mnie jaki jest model tego Apollo. Często jeździłem nim do szkoły zamiast nowym ,żeby nie ukradli Big Grin Tylna opona za duża więc łańcuch musi być luźny ,żeby nie ocierała o tylny błotnik. I trochę skrzywiony jest błotnik. Tak wiem można skrócić łańcuch. Siodełko nieoryginalne. Bo ukradli przednią lampę także. Po co komuś była stara lampa? Nie mam pojęcia. Odblask oczywiście dołożony zamiast jej. Jak widać kiedyś machnąłem tylny błotnik platówką i nie wygląda to za dobrze. Ale według mnie i tak trochę lepiej niż cała rdza na wierzchu.


RE: Rower Apollo prośba o identyfikację modelu - Pinio - 11-02-2022 22:05:52

Jest to Apollo Fantazja - nawet widać napis od góry do dołu na rurce podsiodłowej Tongue


RE: Rower Apollo prośba o identyfikację modelu - Patryk i jego Ogar - 11-02-2022 22:44:12

(11-02-2022 22:05:52)Pinio napisał(a):  Jest to Apollo Fantazja - nawet widać napis od góry do dołu na rurce podsiodłowej Tongue

I znowu wyszedłem na dzbana haha. Tyle lat jest ten rower i na nim jeżdżę i nie zauważyłem ,że taki wielki napis jest. Szkoda gadać heh..