Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Wigry 3 do kupienia wycena - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: Wigry 3 do kupienia wycena (/showthread.php?tid=52909)



Wigry 3 do kupienia wycena - Kamils182 - 02-01-2022 18:06:58

Witam babka chce za to cudenko 150 zl nie wiem jaki stan nie wiem jaki rocznik mam kawalek zeby podjechac obejrzec widac ze chowany w piwnicy . Czy to dobra cena a moze uda sie urwac z dwie trzy dyszki Smile
https://drive.google.com/folderview?id=1h_NCvyvKfk2bxMhOnkSHkNF5IZ7c7Xbp


RE: Wigry 3 do kupienia wycena - Fan Jednośladów - 02-01-2022 20:53:26

Myślę że się opłaca. Widać że w miarę kompletny oraz oryginalny. Wypolerujesz uzupełnisz lampy, pedały i pompkę i będzie cieszyć oko.
Pozdrawiam


RE: Wigry 3 do kupienia wycena - Pinio - 02-01-2022 22:17:55

Późne wigry, lata pewnie koło 87-89. Jak za ten stan normalna cena, jeśli chcesz go kupić dla siebie - bierz, jeśli bezpośrednio na handel ciężko będzie coś zarobić, jeśli wypolerujesz, wyczyścisz, doprowadzisz do jezdności to masz szansę zarobić parę dyszek


RE: Wigry 3 do kupienia wycena - Kamils182 - 02-01-2022 22:58:04

Jak będzie mial zadbany bez zbyt wielu zadrapan lakier to wezme ale widze ze brakuje kilku rzeczy moze z dwie trzy dyszki jeszcze starsza Pani zejdzie na czteropaczka heheh bo pewnie przyda przy czyszczeniu Smile Jeszcze we wtorek dostane fotki Romet Orkan z barankiem ponoc w pelni oryginalny i kompletny stoi od ponad 10ciu lat jakby byl w takim stanie co ten wigry to ile za takiego wolac?


RE: Wigry 3 do kupienia wycena - zaz - 02-01-2022 23:38:47

Ja bym brał za taką cenę nawet myślę że puści ci go za 120 zł jak uzupełnisz braki pompka, narzędziówka, lampki, dzwone rączki i rozbierzesz dasz nowe smary i złożyć i wymienisz łańcuch, dętki z oponami i zrobisz polerkę to będziesz miał super rower do jazdy a racznik obstawiam gdzieś 86-89