Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Papiery z kadeta na ogara - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Dokumenty (/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Papiery z kadeta na ogara (/showthread.php?tid=52904)

Strony: 1 2


RE: Papiery z kadeta na ogara - Norweski Zomowiec - 01-01-2022 18:06:49

od 3 lat jeżdżę komarem na mieście, gdziem w dokumencie jest ogar 200. Żadnych problemów z przeglądem czy czymś innym policjantem nie było... a jaki to policjant będzie zatrzymywać komunistyczny motorower, co jeździ trochę szybciej, niż rower (40hm/h)? w tamtych czasach taki bajzer w dokumentach był, że głowa mała i doprowadzić to faktycznego stanu bezsensu ..pilnować tylko czy wisi tablica tylna, świecą światła i czy numery ramy się zgadzają w dokumencie... oraz tabliczkę zrobić, że w tabeli MODEL: Wpisać ROMET i tyle


RE: Papiery z kadeta na ogara - romek - 01-01-2022 18:10:14

To obyś tylko w nikogo nie wyrąbał jak jeździsz bez przeglądu Smile


RE: Papiery z kadeta na ogara - Norweski Zomowiec - 01-01-2022 18:12:33

oczywiście jeżę z przeglądem. 2 razy robiłem przegląd i nie ma problemu


RE: Papiery z kadeta na ogara - romek - 01-01-2022 18:27:51

Źle zrozumiałem. Ale wszelkie błędne dane da się wyprostować przy okazji przeglądu, diagnosta wystawia odpowiedni dokument i potem wydział wpisze w adnotacjach. W tym a raczej już w zeszłym roku tak poprawiałem w jednym motorowerze model (było samo Komar), rocznik, masy itp. Za przegląd zapłaciłem normalna stawkę 50 zł , w wydziale bez opłat.


RE: Papiery z kadeta na ogara - Norweski Zomowiec - 01-01-2022 18:34:50

Cytat:wszelkie błędne dane da się wyprostować przy okazji przeglądu, diagnosta wystawia odpowiedni dokument...

Oni tylko chcą kase za przegląd Shy nikt tam nie będzie wypełniał jakiś dokumentów za komunistyczny motorower, bo ten komar to nie Romet - ale Romet to w sumie komar - po co ruszać Rolleyes jeździ? światła są? numer się zgadzają? klakson jest? tabliczka jest? Wio i jedziemy