Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Uboga mieszanka w kosiarce briggs&stratton sprint 375 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Narzędzia i akcesoria (/forumdisplay.php?fid=204)
+--- Wątek: Uboga mieszanka w kosiarce briggs&stratton sprint 375 (/showthread.php?tid=52304)



Uboga mieszanka w kosiarce briggs&stratton sprint 375 - Romecik9 - 06-07-2021 14:16:03

Witam. Mam problem ponieważ zauważyłem że kosiarka się szybko grzeje oraz świeca i zawór wydechowy są szare czy to oznacza że mam ubogą mieszankę i jeżeli tak to jak to naprawić? Luzy zaworowe ok, paliwo jest, filtr chyba przytkany bo jak daje gazu z filtrem to przydusza się a bez niema tego problemu, rurka dolotowa szczelna, gaźnik czysty, membrana miękka, pompka podaje paliwo. Proszę o pomoc.


RE: Uboga mieszanka w kosiarce briggs&stratton sprint 375 - Debesta - 06-07-2021 19:57:36

Raczej za malo podaje paliwa. Moze uszczelka gaznik-glowica?


RE: Uboga mieszanka w kosiarce briggs&stratton sprint 375 - Romecik9 - 06-07-2021 20:00:33

(06-07-2021 19:57:36)Debesta napisał(a):  Raczej za malo podaje paliwa. Moze uszczelka gaznik-glowica?

Chodzi o tą rurkę co jest przykręcana do głowicy? Może być bo ostatnio sam docinałem ją i chyba za małą dziurkę zrobiłem bo trochę zasłania. Pójdę wymienić i dam znać Smile