Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Olx i wstrzymywanie przez moderacje (/showthread.php?tid=52291)

Strony: 1 2


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Motorowerzystka - 04-07-2021 14:27:38

Dawdzio napisał(a):Niektórzy moderatorzy tam to idioci.
Mogliby się zabrać za te ogłoszenia co są po 1 zł - jak mnie to irytuje, normalnie bym waliła bany dla takich co normalnie ceny nie potrafią podać, a jeszcze miszcze się trafiają co piszą w ogłoszeniu, że cenę podadzą jak zadzwonisz... Żenada Angry


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Odrestaurator - 04-07-2021 14:29:53

To ci sami co na fb piszą "cena priw" "proszę sprawdzić folder inne" :F:F


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - romek - 04-07-2021 17:26:09

Mnie to irtyuja na fejsie ogłoszenia gdzie na zdjęciu jest jakiś motorek, cena przystępna, wchodzisz, w tytule coś w stylu,, sprzeda-j mi,, a pod spodem łamana polszczyzną napisane,, kupię mz simson wsk shl romet komar wfm jawa motorynka dzwoń,, czy ktoś im naprawdę coś sprzedaje? :F


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - trzcinka - 05-07-2021 00:28:35

(04-07-2021 14:27:38)Motorowerzystka napisał(a):  
Dawdzio napisał(a):Niektórzy moderatorzy tam to idioci.
Mogliby się zabrać za te ogłoszenia co są po 1 zł - jak mnie to irytuje, normalnie bym waliła bany dla takich co normalnie ceny nie potrafią podać, a jeszcze miszcze się trafiają co piszą w ogłoszeniu, że cenę podadzą jak zadzwonisz... Żenada Angry

Mnie też to irytuje, więc w swoich ogłoszeniach chce robić to klarownie lecz jak widać nie da się... a nie bede płacił 5zl za ogłoszenia jakiejs pierdoły co 3 zł kosztuje


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Debesta - 05-07-2021 01:32:42

Romek, takie ogłoszenia miały racje bytu jeszcze 5-6 lat temu, teraz to zapewne święto gdy ktoś zadzwoni chcąc sprzedać jakis motorek i to jeszcze po niższej cenie niż rynkowa (wiadomo taki handlarz nie kupi motorynki za więcej niż 1500zl).
Ale powiem wam ze ostatnio w gazecie z ciekawości szukałem w ogłoszeniach sprzedam, może by cos ciekawego trafił. Oczywiście dział motocykli to były ze dwa ogłoszenia kupie, nikt nic nie sprzedawał (kto dzis daje ogłoszenie do gazety). Ale znalazłem ogłoszenie podkaszarki spalinowej za 180zl, myślałem ze to jakis dziadek, ew starsza Pani sprzedaje, okazuje sie to gosc który jest ode mnie raptem kilka lat starszy. Kupilem ta kose i jest debesta.


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Stachu_ - 05-07-2021 14:30:52

(03-07-2021 00:16:15)Dawdzio napisał(a):  Sprzedajemy byłoby fajne, gdyby dało się je obsłużyć z telefonu. O aplikacji nawet nie marzę.

Jest aplikacja, bardzo przyjemna Smile


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Dawdzio - 05-07-2021 15:12:46

Rzeczywiście! loo
A kiedyś szukałem i nie było. W takim razie może się ze sprzedajemy polubimy.


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Odrestaurator - 06-07-2021 01:08:33

Oj grubo się mylicie. Mam takie ogłoszenia o skup i miesięcznie przywożę kilka sztuk o częściach nie wspominając.
A łamana polszczyzna i te "sprzeda -aj mi" itp to tylko dlatego że marketplace nie akceptuje ogłoszeń o kupno, jedynie sprzedaż.
Handluje i za motorynke 2000 wypłacam bez marudzenia, za m1 spokojnie dam 3000.


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Dawdzio - 17-07-2021 18:31:01

Tak jeszcze co do aplikacji Sprzedajemy. Ma ktoś jeszcze problem z dodawaniem zdjęć z galerii? Mi aplikacja się wykrzacza po wybraniu zdjęć. Jedynie te prosto z aparatu przechodzą.