Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Olx i wstrzymywanie przez moderacje (/showthread.php?tid=52291)

Strony: 1 2


Olx i wstrzymywanie przez moderacje - trzcinka - 02-07-2021 15:03:32

Siemanko.
Przychodze dziś z pytaniem, czy miał ktoś taki problem, że wystawiał coś na olxa i moderacja wstrzymywała ogłoszenie? Wystawiam w jednym ogłoszeniu kilkanaście pierdół od Tatry, simsona, jawy itp. I chce to zrobić w jednym ogłoszeniu. Próbowałem już różnych opisów i kategorii i nic to nie zmienia. Nadal zmoderowane ogłoszenie...
Niby mógł bym wystawić wszystko osobono ale jakoś nie chce płacić 5 zł za ogłoszenie przedmiotu za który 3 zł chce.

Umiał by ktoś pomóc?

Pozdro


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Debesta - 02-07-2021 15:19:25

W opisie napisz ze posiadasz do sprzedania dużo czesci od roznych pojazdow. Niesprecyzowane, a kto będzie dzwonił, będzie czymś zainteresowany to sie dowie od Ciebie jaka cena. Ja roznie wystawialem i jedne ogłoszenia spadały z rowerka, a inne dalej na stanowisku były.


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - trzcinka - 02-07-2021 16:06:25

https://www.olx.pl/d/oferta/sprzedam-czesci-tatra-tarpan-simson-jawa-cz-CID5-IDKsgvH.html
Tutaj jest bardzo wszystko skrótowo napisane, kolega tak zawsze wystawia i przechodzi. A tutaj wgle


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - łogór 200 - 02-07-2021 16:52:30

Tak jeśli dasz w opisie jawa,simson,romet itp w regulaminie jest chyba nawet napisane ze takie ogłoszenia sa niedozwolone.Nie wiem czy by lepiej nie było wystawić jedną część a w opisie dać info że masz wiele innych i żeby pytać.


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - romek - 02-07-2021 18:10:46

Nie oszukasz, zależy na jakiego moderatora trafisz, z drugiej strony pakiet ogłoszen trochę kosztuje ale szybciej sprzedasz niż w tej sposób.


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - trzcinka - 02-07-2021 20:14:53

Już raz sprzedawałem w ten sposób rzeczy i problemu niw było


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Dawdzio - 02-07-2021 20:24:58

Próbuj do skutku. Niektórzy moderatorzy tam to idioci. Sam kilkukrotnie musiałem wystawiać piętnastoletni kineskopowy telewizor, bo cena 10zł była według nich "podejrzanie zaniżona". Rzeczywiście była tak niska, że przez pół roku się sprzedawał.
A tego, jak tam sprzedać przekrój pompy skrzydełkowej to chyba sami nie wiedzą. Z pomp wywalają, bo przekrój. Z edukacyjnych wywalają, bo pompa.


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Spaceman164 - 02-07-2021 22:16:04

Ja mam właśnie tak samo, wystawiłem na sprzedaż Gogle motocyklowe już dłuższy czas temu i od niedawna nie mogę wystawić ogłoszenia bo moderacja usuwa z nie wiadomych przyczyn, a wcześnie było wszystko dobrze, wystawiałem w różnych kategoriach i usuwali a w kategorii Motoryzacja-części nie wystawię bo od miesiąca bodajże jest to płatne...

Pozostaje nam jedynie płacić miesięcznie za kategorie Motoryzacja-części chociaż to nie ma najmniejszego sensu bo więcej wydasz na to niż za przedmiot, który chcesz sprzedać, mój kolega sprzedawał felge do bartona tzr50n i tak samo nie wystawi teraz bo musiałby zapłacić. Pozostaje Alledrogo


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Debesta - 02-07-2021 22:26:46

Alledrogo na które prawie nikt nie zagląda.


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Odrestaurator - 02-07-2021 22:44:14

Zrób zdjęcie całości w opisie napisz że sprzedasz części i cena podana za całość. Wtedy przechodzi. Ja tak zawsze robię. Nie możesz podać osobnych cen i napisać że sprzedaż osobno wtedy usuną.


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Motorowerzystka - 02-07-2021 23:22:22

Na sprzedajemy jest darmowe wystawianie ogłoszeń. Sprzedałam tam parę rzeczy, więc polecam.


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - trzcinka - 02-07-2021 23:37:28

Na sprzedajemy nie zaglądam i jakos mnie tam nie zachęca. Spróbuje tak jak moderator pisał. Tylko cene za całość 600 zł nie bede dawał bo taka kontrolke jak ktos szuka to filtrowanie może na 50 zł ustawić i co wtedy


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Debesta - 03-07-2021 00:13:38

Na sprzedajemy ja kupilem swoje Suzuki, bo nikt normalny tam nikt nie zagląda radocha


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Dawdzio - 03-07-2021 00:16:15

Sprzedajemy byłoby fajne, gdyby dało się je obsłużyć z telefonu. O aplikacji nawet nie marzę.


RE: Olx i wstrzymywanie przez moderacje - Odrestaurator - 03-07-2021 01:23:34

Sprzedajemy to lipa, mało kto tam zagląda, zainteresowanie moimi ogłoszeniami jest tam zerowe praktycznie podczas gdy na fb i olx jest gorąco. Spróbuj może wystawić na facebook są różne grupy też o tej tematyce.

masz wzór jak masz to zrobić, moje ogłoszenie z dzisiaj, ludzie łapią o co chodzi:

https://www.olx.pl/d/oferta/czesci-simson-sr50-s51-oslony-bak-kola-siedzenie-lagi-kierunkowskazy-CID5-IDKsIpL.html