Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
motorynka stella z silnikiem Jawa 225 automat - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Czy warto kupić? Wycena, Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=98)
+--- Wątek: motorynka stella z silnikiem Jawa 225 automat (/showthread.php?tid=51471)



motorynka stella z silnikiem Jawa 225 automat - wariator - 06-12-2020 20:57:40

Podpowiedzcie mi proszę orientacyjnie ile może być warta niekompletna motorynka stella z silnikiem Jawa 225. Brakuje całego przedniego zawieszenia z kołem, gaźnika, kolanka wydechu. Silnik z osprzętem kompletny, zbiornik paliwa czysty, tłumik jest, siedzenie całe, tylny błotnik popękany od przekładania z kąta w kąt, wszystko w jednym kawału wygląda na niegrzebane. Po prostu wygląda tak jakby wykręcono przednie zawieszenie i tak już zostało. Generalnie przeleżała u znajomego w garażu kilkanaście ostatnich lat. Myślałem nawet dokupić to co brakuje ale na rynku wtórnym stella to rzadkość i z częściami widzę nie jest łatwo, więc chętnie pozbyłbym się jej tylko nie wiem za ile to ogłosić? Taki silnik był zdaje się w kadecie 110. Orientujecie się w cenach części?


RE: motorynka stella z silnikiem Jawa 225 automat - gregorian2008 - 06-12-2020 23:48:18

napisz na priv dogadamy sie


RE: motorynka stella z silnikiem Jawa 225 automat - wariator - 07-12-2020 13:35:49

poszło pw
pozdrawiam