Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Rozwiercony tłumik, zamiana na oryginał - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Rama, nadwozie, układ wydechowy (/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: Rozwiercony tłumik, zamiana na oryginał (/showthread.php?tid=50956)



Rozwiercony tłumik, zamiana na oryginał - B.Kozlowsky - 10-08-2020 15:29:47

Witam. Doprowadziłem znowu swojego komara do stanu, w którym da się nim jeżdzić i chciałbym wymienić w nim tłumik na taki żeby nie terroryzować sąsiadówExclamation. Wiem, że jest w nim pare rzeczy jeszcze do wymiany np. cały przód itp, ale chciałbym powoli wracać do jego oryginalnego wyglądu. Ktoś kiedyś powiedziedział mi, że mam kolanko od sztywniaka. Szukałem na googlach, ale jest taka masa róznych przeróbek, że sam nie wiem jaki wybrać do tego modelu . Czy ktoś z was mógłby mi podesłać wygląd tego kolanka i tłumika . Pozdrawiam


RE: Rozwiercony tłumik, zamiana na oryginał - B.Kozlowsky - 25-08-2020 16:42:07

Jakoś sobie poradziłem ;P, komar dostał inny tłumik i amorki na tył został tylko przód do wymiany na 2352 i pewnie będzie malowany, ale mam jeszcze jedno pytanko. Czy ucięcie kolanka tłumika tak jak ludzie zalecają (3cm w tłumiku) robi go głośniejszym i czy coś to w ogóle poprawia ? Pozdrawiam


RE: Rozwiercony tłumik, zamiana na oryginał - Odrestaurator - 25-08-2020 23:52:49

Nic nie poczujesz