Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[oddzielony] Romet Ogar 205 Wydział odmawia wydania zaświadczenia - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: [oddzielony] Romet Ogar 205 Wydział odmawia wydania zaświadczenia (/showthread.php?tid=50211)



[oddzielony] Romet Ogar 205 Wydział odmawia wydania zaświadczenia - Mixol - 10-03-2020 08:19:46

Czytam i nie wierzę, takie jazdy to są tylko możliwe w kaczykistanie chory kraj mamy.Nie mają obowiązku przechowywania takich dokumentów ?
Wiem że szkoda nerwów i czasu ale nie odpuszczaj może do samego starosty trzeba się wybrać ? Czasami warto się pomęczyć bo wystarczy że w końcu tematem zainteresuje się jedna badziej życzliwa osoba i to dużo zmienia.


RE: Romet Ogar 205 Wydział odmawia wydania zaświadczenia - bartosz1907 - 10-03-2020 16:06:19

Od Kraju się odpie...ol, chorzy są co najwyżej ludzie co o własnym Kraju piszą "kaczykistan"czy tuskoland. Możemy się różnić politycznie i we wszelki inny sposób ale o Polsce trzeba pisać z szacunkiem, poniał?


RE: Romet Ogar 205 Wydział odmawia wydania zaświadczenia - Mixol - 10-03-2020 23:02:29

Przepraszam za syf w temacie, uczyl to mnie nie będziesz a chory nie jestem i nikogo nie atakuje więc schowaj swoje teksty typu poniał itp.

Jeżeli ktoś poczuł się urażony to sorki nie to było celem tamtego postu.


RE: Romet Ogar 205 Wydział odmawia wydania zaświadczenia - stqc - 10-03-2020 23:42:15

Okej Panowie sobie dogadaliście, ogłaszamy remis i kończymy ten spór. Nie róbmy zamieszania w temacie Wink