Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Czy linka od gazu może mieć coś wspólnego z obrotami ? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Silnik, przeniesienie napędu (/forumdisplay.php?fid=221)
+--- Wątek: Czy linka od gazu może mieć coś wspólnego z obrotami ? (/showthread.php?tid=50145)



Czy linka od gazu może mieć coś wspólnego z obrotami ? - Szymon2004PL - 29-02-2020 21:17:16

Witam. Mam problem ogar pięknie chodzi ja niskich obrotach aczkolwiek jak przesunie kierownice w prawo to dostaje wyższych obrotow a jak przygasuje to nie chce zejść na niskie, muszę przesunąć kierownice w lewo. Czy winna jest w tym przypadku linia ? To mocowanie przypięte koło manetki mi się kiwa, ma się to kiwać czy nie ? To co na zdjęciu zaznaczone się kiwa


RE: Czy linka od gazu może mieć coś wspólnego z obrotami ? - Norweski Zomowiec - 29-02-2020 21:26:30

za krótka linka gazu?


RE: Czy linka od gazu może mieć coś wspólnego z obrotami ? - trzcinka - 01-03-2020 02:41:30

Właśnie, linka na 95% jest za krótka


RE: Czy linka od gazu może mieć coś wspólnego z obrotami ? - Dawdzio - 01-03-2020 11:52:36

Albo wolne obroty ustawione na regulacji linki zamiast śrubą regulacyją w gaźniku. Regulacja linki służy tylko do usunięcia jej luzu, do ustwienia wolnych obrotów jest osobna regulacja, unosząca bezpośrednio przepustnicę.