Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Rejestracja Komara złożonego z gołej ramy - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Pytania (/forumdisplay.php?fid=102)
+--- Wątek: Rejestracja Komara złożonego z gołej ramy (/showthread.php?tid=49156)



Rejestracja Komara złożonego z gołej ramy - zbieracz rometów - 27-06-2019 21:36:45

Siema ! Pewnie kojarzycie mojego komara którego składam z gołej ramy http://www.chlopcyrometowcy.pl/showthread.php?tid=48993
każda część w nim jest z innej parafii nie mam do niego dokumentów dlatego mam pytanie czy po złożeniu będę mógł go legalnie zarejestrować ?
Z góry dziękuję


RE: Rejestracja Komara złożonego z gołej ramy - ananas - 27-06-2019 23:49:32

Jeśli nie masz papierów do ramy na której składasz, to ewentualnie tylko na zabytek.


RE: Rejestracja Komara złożonego z gołej ramy - zbieracz rometów - 28-06-2019 00:08:06

(27-06-2019 23:49:32)ananas napisał(a):  Jeśli nie masz papierów do ramy na której składasz, to ewentualnie tylko na zabytek.

ale przecież do rejestracji na zabytek musi mieć co najmniej 75% części oryginalnych


RE: Rejestracja Komara złożonego z gołej ramy - NoSeLatamTrochu - 28-06-2019 00:43:30

No to co chińskie montujesz?
z tego co mi wiadomo to :
Idziesz do sądu musisz mieć kilku świadków ze pojazd znajduje się na twojej posesji co najmniej 3 lata dostajesz kwity i latasz z tym po urzędach, jak bym słowa kartofelera słyszał :F
no i tak jest
a pozatym jak oni mieli by to sprawdzić czy to wszystko oryginalne ?


RE: Rejestracja Komara złożonego z gołej ramy - Semmao - 28-06-2019 13:35:59

(28-06-2019 00:43:30)NoSeLatamTrochu napisał(a):  Idziesz do sądu musisz mieć kilku świadków ze pojazd znajduje się na twojej posesji co najmniej 3 lata dostajesz kwity i latasz z tym po urzędach, jak bym słowa kartofelera słyszał :F

Haha to dobre Smile Fajnie by było jakby to było takie łatwe jak piszesz, ale zasiedzenie ruchomości to gruba sprawa. Odradzam tą drogę, może za 20-30 lat będzie warto jak naprawdę będą to grubo historyczne pojazdy. Smile

Najlepsza, najtańsza i najskuteczniejsza metoda: zakup ramy z papierem i przekładka.