Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Zloty i wycieczki forumowiczów (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- Dział: Łódzkie (/forumdisplay.php?fid=112)
+---- Wątek: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! (/showthread.php?tid=4539)

Strony: 1 2


ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - bykuu - 27-04-2012 00:31:11

witam.
tak jak w temacie chcielibyśmy z kolegami zrobić zlot w okolicach Wielunia w dniu 30 kwietnia br. ( najbliższy poniedziałek )
generalnie na zlot może przyjechać każdy kto tylko ma jakiś motorower oraz chęci. nie muszą to być tylko osoby z powiatu wieluńskiego.

początkowy plan jest następujący:

- zbiórka w Wieluniu ( dokładne miejsce oraz godzinę jeszcze ustalimy )
- następnie jedziemy nad piękne stawy do Ożarowa położonego ok. 10 km od Wielunia ( jeżeli ktoś będzie miał życzenie może sobie przy okazji po drodze zwiedzić Muzeum Wnętrz Ożarowskich )
- na zakończenie będzie ognisko u jednego z uczestników wycieczki, gdzie będzie można również np. pograć zespołowo w siatkówkę
- no i ostateczny punkt to powrót do Wielunia do miejsca początkowego spotkania gdzie każdy z uczestników uda się do domu. : )

plan może ulec małym zmianom.

osoby które będą na zlocie na pewno to:

Byku ( czyli ja ) ^ ^
Simon ( czyli również kolega z forum, oraz kolega który użyczy nam swojego podwórka na ognisko ) ; d
Rafał ( także kolega z forum, chyba jako jedyny z nas będzie miał największą pojemność silnika) ^ ^
Michał ( kolega który nigdy nie ma problemów ze zmienianiem biegów ) . ; d

no i mamy nadzieję że jeszcze ktoś do nas dołączy. : p

UWAGA!
pisać posty pod tym tematem mają tylko i wyłącznie osoby które na 150% będą na zlocie!

(nie mówię tu o skrajnych wypadkach gdy coś nie zależy od nas i np.: w dzień zlotu kogoś złapie biegunka i nie dojedzie..)

ale nie chcę widzieć tu postów typu ' przyjechałbym ale mam za daleko' , 'przyjechałbym z chęcią ale romet mi się wczoraj popsuł i nie wiem czy zdążę naprawić do poniedziałku' , 'chyba będę, ale nie wiem czy mi rodzice pozwolą' itp. bo się syf robi nie potrzebny.

kto będzie na zlocie niech pisze że potwierdza przybycie i git. : )

no i zapomniałem dodać że kiełbaski każdy niech weźmie ze sobą tyle ile uważa że zje. pieczywo, ketchup, musztarda, picie myślę że się jakoś tam złożymy i się kupi czy coś. ; )

to tyle z mojej strony, dziękuję. : )
ps. liczę na jakiś chętnych. : p


RE: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - | rav | - 28-04-2012 11:05:55

"zlot" za dwa dni, więc pora ustalić przybliżoną godzinę no i miejsce spotkania.

Ja proponuje o 15-00 intermarche koło dworca autobusowego, może być też kaufland też obok , chodzi o to żeby każdy szybko znalazłBig Grin


RE: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - bykuu - 28-04-2012 14:15:04

no właśnie miałem dzisiaj pisać do Szymona lub do Ciebie o której godzinie się spotykamy i gdzie.
i szczerze mówiąc to też myślałem o tym żeby spotkać się pod jakimś marketem. ; d
rozważałem jeszcze na STATOIL'u ewentualnie.
no ale to może najlepiej będzie właśnie pod kauflandem lum intermarche. ; p

godzina też chyba najlepiej jak taka zostanie, ewentualnie o 14:00. : )


no i generalnie to nie wiem co z Szymonem teraz będzie, bo coś mi pisał że skrzynię rozwalił w ogarze.. -.-
a chart nie zbyt na chodzie. także zlot się odbędzie, bo nie ma co go odwoływać teraz, tyle że bez Szymona.

no to chłopaki zbierajcie się na ten zlot no.! ; d
serio brak chętnych poza nami.? : )


RE: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - Simon - 28-04-2012 16:34:19

Jak się mi nie rozjebał tryb od drugiego biegu i załatwię ściągacz to będę . 4 L benzyny kupiłem ...


RE: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - Simon - 28-04-2012 21:42:15

Ja jestem ogar life dzięki mechanikowi Bykuu któremu należy się duży browar Big Grin . No chłopaki nie wstydzicie się tylko przyłączajcie Big Grin


RE: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - bykuu - 28-04-2012 21:50:43

trzeba sobie pomagać. ; d
browary to już mi postawiłeś kilka razy. ; p

ale generalnie to trzeba ten temat rozbujać żeby chłopacy się zapisywali no. ; d
dawać Panowie, dawać śmiało na nasz zlocik. : d

ps. zachęcam bo szykuje się libacja bezalkoholowa no.! : d ^ ^


RE: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - | rav | - 29-04-2012 21:10:33

wypadało by już konkretną godzinę i miejsce spotkania napisaćBig Grin
15:00 parking Kaufland przy dworcu pks
sory mała poprawka Big Grin
15:30 plac legionów

jakby ktoś nie mógł trafić to dzwonić na 726240795


RE: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - bykuu - 30-04-2012 00:13:46

tak jak Rafał napisał:

godzina 15:30 zbiórka na placu legionów ( gdzieś tam będziemy na którymś parkingu wokół )
i około 15:45 ruszamy stamtąd w trasę i realizujemy dalsze plany zlotu. ( trasa przejazdu uległa małym przeróbkom, ale szczegóły już na miejscu )

tak jak wspominałem niech każdy sobie weźmie kiełbaski. na dodatki do kiełbasy i napoje złożymy się na miejscu i kupimy bo bez sensu żeby każdy brał ze sobą. talerzyki, kubki i widelce ja załatwię, podobnie jak i kijki na kiełbasę.
ognisko będzie jednak w Kadłubie na boisku w altance i tak samo grać w nogę, siatę czy kosza (ewentualnie możemy jeszcze wejść na plac zabaw ^ ^ ) również będziemy na kadłubskim 'orliku' . ; d


no i wgl. to chłopaki weźcie się w garść i przyjedźcie no. ; p

w razie pytań kierować się na numer który podał Rafał, lub na mój numer:
726 741 370


RE: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - bykuu - 30-04-2012 23:13:12

no i po zlocie. ; d
jak dla mnie to było super. (trochę wszystko na wariata, ale nie było źle)
więc generalnie to z Wielunia ( ja, Rafał [ | rav | ] oraz Bartek [ poloska ] ) wyruszyliśmy ok 16:15 .
wszystko się przedłużyło przeze mnie bo byłem na poczcie wysłać dwie przesyłki i ludzi się nazbierało więcej niż się spodziewałem, a tata też dłużej pracował i musiałem na niego czekać bo miał w samochodzie paczki i dlatego chłopaki musieli na mnie poczekać ok. 30min..
udaliśmy się do Gaszyna gdzie czekał na nas Michał (nie chciał dołączyć w mieście ze względu na tłok w godzinach szczytu) dalej od razu ruszyliśmy do Kadłuba gdzie ja z Bartkiem zjechaliśmy na boisko, a Michał z Rafałem pojechali po Szymona, który miał dopiero składać silnik i przyjechać. jednakże gdy zadzwoniłem do Szymona okazało się że nie ma go jeszcze w domu i będzie później..
no więc ja z Bartkiem również pojechaliśmy do domu Szymona gdzie poczekaliśmy aż przyjedzie wraz z silnikiem od mechanika który wymieniał mu choinkę. po chwili gdy przyjechał Szymon od razu wziąłem się z Nim za końcowe złożenie silnika. jednak trochę nam z tym zeszło i skończyliśmy dopiero o godzinie 18:00 a Bartek, Michał i Rafał w tym czasie sobie rozmawiali przed garażem.
później pojechaliśmy do Ożarowa zrobić małe zakupy i stamtąd wróciliśmy znów do Szymona. po drodze został nagrany filmik (trochę kijowa jakość ale wiadomo jak to podczas jazdy). ja skoczyłem się jeszcze na chwilę do domu, a chłopaki rozpalili ognicho i zaczęli sobie smażyć kiełbaski. gdy wróciłem dołączyłem do smażenia i po zjedzeniu chwilę pogadaliśmy i zebraliśmy się do odwiezienia kolegi z Łodzi. ; d

[ ze względu że wszystko się przeciągnęło, a nie chcieliśmy żeby Bartek wracał po nocy (i tak w sumie wraca) nie zrobiliśmy już jazdy w trasę. ]

kontynuując: po przejechaniu jakiś 2 km Szymonowi spadł dwa razy łańcuch bo był za luźny, aż w końcu zgubiła się zapinka (jakaś chujo*a była) i łańcuch spadł.. wiec Szymon wraz z Michałem zostali, a my ruszyliśmy do Wielunia. później odłączył się od nas Rafał i ja w Czarnożyłach ( jakieś 8km od Wielunia ) również odłączyłem i kolega Bartek pojechał sobie spokojnie do domu. a była godzina ok. 20:30.
Bartek mówił że jechał do nas tak gdzieś 2 godzinki z postojami, więc ok godziny 22:30 spodziewam się od niego telefonu że szczęśliwie dojechał. : )

generalnie to wielki szacun dla niego że do nas przyjechał swoją t-1 . : p

jak dla mnie to zlot się w miarę udał. : )
mam nadzieję że następnym razem kolega z Łodzi również do nas zawita (no i nie tylko, bo myślę że jeszcze ktoś z forum przybędzie) ale wtedy wszystko już musi być dopięte na ostatni guzik i zrobione na tip top. : )


zdjęcia oraz link do filmiku jeszcze dzisiaj lub jutro zapoda Szymon [Simon].
tyle z mojej strony. było miło. dzięki chłopaki. : p


RE: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - | rav | - 01-05-2012 00:08:22

fajnie było tylko trochę mało sobie pojeździliśmy (no może poza Bartkiem, który zrobił sporo km, żeby do nas dojechać i dlatego szacun
dla niego i jego t-1, które pali zawsze od pierwszego Big Grin) ogólnie było spoko dlatego myślimy już o następnym grilowaniu Big Grin


RE: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - bykuu - 01-05-2012 00:28:54

następnym razem wszystko u każdego musi chodzić jak w szwajcarskim zegarku i wtedy dopiero będziemy organizować zlot, tak żeby sobie pojeździć i wgl. ; d
żeby na wszystko był czas. no i na pewno początek będzie wcześniej. ; d
zdjęcia i filmik będą jutro. : )
kolega przed mi 20min temu napisał że dojechał, tak więc git. : )


RE: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - Simon - 01-05-2012 09:23:56

za dużu na wariata nie da się składać motoru podczas zlotu Big Grin Do tego 30 min przed silnik był jeszcze rozpołowiony Big Grin


RE: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - Michallres - 01-05-2012 12:30:47

No szkoda że nie wbiłem, ale dopiero dzisiaj mam kasę na tankownie Tongue


RE: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - bykuu - 01-05-2012 14:43:09

Simon, nie pierd*l tylko dawaj zdjęcia ze zlotu. ^ ^



(01-05-2012 12:30:47)Michallres napisał(a):  No szkoda że nie wbiłem, ale dopiero dzisiaj mam kasę na tankownie Tongue

no szkoda szkoda, ale spokojnie, na czerwiec/lipiec szykuje się następny zlocik, także bądź przygotowany. ;D


RE: ZLOT POWIAT WIELUŃSKI 30.04.2012r.! - Simon - 01-05-2012 14:49:02

Dałbym ale oczywiście tata nie chce mi dać karty pamięci ;/