Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
!!! POMOCY !!! karta pamięci - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: !!! POMOCY !!! karta pamięci (/showthread.php?tid=4264)



!!! POMOCY !!! karta pamięci - Jacuś16 - 10-04-2012 09:47:14

Witam wszystkich Cool


Mam dziś bardzo duży problem z kartą pamięci.

A mianowicie wszystko się samo po usuwało i teraz jak chce coś ''włożyć'' w nią to ciągle wyskakuje mi błąd :/ i nie ma juz tych orginalnych folderów co były;/ Co sie stało..?? Jak to naprawić!..?
Dodam jeszcze że wcześniej było wszytsko super!
i to jest karta micro 2GB


Jak pomyliłem dział to proszę o przeniesienie


RE: !!! POMOCY !!! karta pamięci - WRCK - 10-04-2012 09:54:12

Włóż kartę do czytnika, użyj program Drive Rescue, miałem takie coś w aparacie. Przeszukaj trochę google, znajdziesz tam trochę pomocnych informacji. Aha, i jaka to jest karta? Jakaś porządniejsza czy za "20zł"? U mnie też się często coś waliło, kupiłem nową, porządną kartę i już prawie rok bez żadnych awarii. Czasem warto dać za coś więcej pieniędzy, a będziemy mieli to naprawdę długo.

Cytat:Drive Rescue jest narzędziem, które pozwala odzyskać utracone, usunięte dane z wybranego napędu. Aplikacja radzi sobie z "ratowaniem" danych, nawet gdy tablica partycji została uszkodzona oraz gdy dane znajdują się na na napędzie, który został fizycznie uszkodzony.

Download: http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/odzyskiwanie_danych/Drive_Rescue.html
Czytnik można tanio kupić: http://allegro.pl/czytnik-kart-pamieci-52w1-sd-mmc-ms-ms-duo-i2209170526.html

//Zły dział, mi się wydaję Tongue Powinieneś to napisać w Po godzinach - Hydepark. Niech się tym już moderatorzy zajmą.


RE: !!! POMOCY !!! karta pamięci - Jacuś16 - 10-04-2012 10:06:48

No to jest jakaś lipna karta ,nie żadna firmowa ;/

a bez tego czytnika nie da sie nic zrobic...?


RE: !!! POMOCY !!! karta pamięci - WRCK - 10-04-2012 10:10:52

Bez czytnika ani rusz, może jakoś ci się uda coś odzyskać w telefonie czy co ty tam masz ale wątpie. Jak odzyskasz dane poprzez kompa najlepiej będzie sformatować tą kartę (oczywiscie pliki skopiować z niej!)


RE: !!! POMOCY !!! karta pamięci - Jacuś16 - 10-04-2012 10:13:47

Ale mi to nie zależy tam co na niej było tylko chce ją zrobić i nowe pliki sb wrzuce
Czyli czytnik kupić i ten program sciągnąć i kartę w czytnik włozyć i ten program odpalić i co w nim mam zrobić ?? Bo ja w programach nie za bardzo obcykany ;/


RE: !!! POMOCY !!! karta pamięci - WRCK - 10-04-2012 10:23:50

Aaa, czyli nie chcesz odzyskać plików? W takim wypadku gdzieś w opcjach twojego telefonu powinno być takie coś jak "formatuj kartę" (poszperaj tam troche), no i sformatuj Tongue Gdy już sformatujesz możesz wrzucać pliczki.


RE: !!! POMOCY !!! karta pamięci - Jacuś16 - 10-04-2012 10:29:48

No gdzieś widziałem tą opcjie , wieczorem siąde sb i poszukam i wielkie dzięki ;D

Prosze tylko jeszcze tematu nie zamykac!


RE: !!! POMOCY !!! karta pamięci - Pitu - 10-04-2012 10:59:33

Tak Jak Kolega wyzej wspomnial wybierz w telefonie Sformatuj karte mysle ze cos to pomoze


RE: !!! POMOCY !!! karta pamięci - Jacuś16 - 10-04-2012 12:32:36

Karta już zrobiona ;D dziękówka wszytskim za chęci Big GrinBig Grin:F
Można zamykać Rolleyes