Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Małe "w" czyli 190 kryptonim " Faszysta" - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Cztery kółka (/forumdisplay.php?fid=165)
+--- Wątek: Małe "w" czyli 190 kryptonim " Faszysta" (/showthread.php?tid=42270)

Strony: 1 2


RE: Małe "w" czyli 190 kryptonim " Faszysta" - krystian - 15-12-2016 13:55:29

Dzięki wielkie Mateusz! Szukałem rozwiązania problemu na " fachowych" forach mercedesownikow to tylko czytałem posty typu- weź wymień to, to,to tamto to Ci powiem co jeszcze możesz wymienic, a tu proszę, widać gdzie są praktycy a gdzie teoretycy Big Grin zauważyłem że w tym samochodzie większość rzeczy da się rozebrać, przesmarowac i zapomnieć o awarii na długie lata Big Grin


RE: Małe "w" czyli 190 kryptonim " Faszysta" - 175mateusz - 15-12-2016 17:33:28

Bo stare mercedesy to fajne autaBig Grin


RE: Małe "w" czyli 190 kryptonim " Faszysta" - krystian - 17-12-2016 17:55:30

Jeszcze przed awarią, udało mi się kupić radyjko takie jak było, a ktoś zdemontowal, teraz widzę że nie zasłużył na takie prezenty Big Grin pod choinkę ruzga Big Grin
[attachment=14016]
No i na zimę poszedłem w ostry tjuning Big Grin pomalowalem mu podrapane dekle :F
[attachment=14017]
[attachment=14018]


RE: Małe "w" czyli 190 kryptonim " Faszysta" - joozek - 17-12-2016 20:36:00

Łeeeeeeeeeeeeeee
dekle powinny być w kolorze szary materialik, jak to wygląda Panie, no jak??? Angry


RE: Małe "w" czyli 190 kryptonim " Faszysta" - krystian - 17-12-2016 23:04:50

Jak wygląda ? Jak pół dupy zza krzaka Big Grin ale były tak podrapane ze nie dało na nie patrzeć Big Grin jak by Ci się Józeczku rzucily gdzies takie dekielki w oczy, były w idealnym stanie i kosztowały by ze 30zł za komplet to bierz, odkupie, dam Ci nawet dychę zarobic Big Grin z drugiej strony tylko zimę muszą przelatac, na lato ma trampki Zender Sport (oczywiście wypatrzone, wyczekane i kupione za paczkę fajek i jagodziankę, bo przepłacać nie lubię ) Tongue


RE: Małe "w" czyli 190 kryptonim " Faszysta" - 175mateusz - 18-12-2016 01:41:17

I co zawór chodzi? Big Grin mi takie dell spod klatki za...ukradliSad


RE: Małe "w" czyli 190 kryptonim " Faszysta" - krystian - 18-12-2016 02:24:27

Wiesz co Mateusz, od poniedziałku do środy nawet go nie widziałem, w środę po robocie wziąłem się za malowanie na chacie, w czwartek, uwaga! byłem wypić herbatę na przejściu granicznym w Kukurykach Big Grin po czym malowania ciąg dalszy i tak w kółko na okrętkę Big Grin rok temu o tej porze to już rama od Pegi w podkladzie stala Big Grin podejzewam ze dopiero przed Nowym Rokiem to ogarne Confused narazie jeździ z odpietym zaworkiem, pali ciężko, ale obroty nie faluja jak glupie tylko trzyma 1500/min (czasami spadnie do 1000-900). Jak tylko ogarnę to Ci się pochwalę rezultatem Big Grin sam jestem ciekaw Big Grin powiedz no mi jeszcze, czy napinacz łańcucha może się nie wysuwac do konca, czy prędzej dalej się wysunąć nie może? Big Grin bo mi tak łańcuch klekocze, że klekajcie narody Big Grin


RE: Małe "w" czyli 190 kryptonim " Faszysta" - krystian - 31-12-2016 13:24:44

No i przyszła pora na zawiesiora Big Grin
[attachment=14150]
Przy okazji wygonilem zalążki rudej, mam nadzieje ze kolejne 25lat wytrzyma Big Grin
[attachment=14151]


RE: Małe "w" czyli 190 kryptonim " Faszysta" - krystian - 05-01-2017 20:07:59

Gumy pod wózkiem wymienione, przy okazji jak już leżało wszystko poza buda wymieniłem komplet wahaczy, przewody hamulcowe i zabiteksowalem wszystko bo mam nadzieję że długo nie będę tam zaglądał Big Grin no i oleum w dyfrze wymieniłem, a raczej nalałem jeszcze raz bo niecałe poł litra było Big Grin ale żeby nie było tak ładnie pięknie to muszę się pochwalić, ze chyba sterownik od abs zebjalem bo odpiąłem go z wlaczonym zapłonem Confused no i jeszcze ten nieszczęsny ZDP nie dziala jak powinien. Mariusz!!! Czy sterownik od tego to jest może za akumulatorem? Bo tropiąc kable, doprowadziło mnie właśnie tam. W ogóle to ten zawór po włączeniu zaplonu tylko się otwiera, a po odpaleniu wariat jak był tak jest, uspokaja się dopiero jak odepne i podepne wtyke. Confused czy ten zipcyk na drugim zdjęciu to ASD dodam tylko że to w dyfer wchodzi

Józku piszesz, że miałeś 190tke, jako pierwszy odemnie miałeś też Pegaza Dodgy aż się boję żony zapytać czy jakiegoś Józka zna :F
[attachment=14187]


RE: Małe "w" czyli 190 kryptonim " Faszysta" - krystian - 05-01-2017 21:54:34

Oczywiście Mateusz!!! Wolałem ale mój tel. Myśli ze wie lepiej.


RE: Małe "w" czyli 190 kryptonim " Faszysta" - krystian - 09-01-2017 14:48:20

Mateusz problem falowania zażegnany, walniety był ten metalowy przekaznik za akumulatorem Cool dziś zainwestowalem 15zł i chodzi jak mercedes Big Grin najgorsze jest to, że wywieźli do afryki ze szrotu ostatnie 4 190tki co boleśnie wplynie na dostępność orginalnych czesci Angry