Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Spotkanie - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Zloty i wycieczki forumowiczów (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- Dział: Dolnośląskie (/forumdisplay.php?fid=108)
+---- Wątek: Spotkanie (/showthread.php?tid=4191)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9


RE: Spotkanie - wojtekr35 - 01-07-2013 00:33:07

No dobra mój sprzęt w ciągu tygodnia powinien być gotowy do jazdy, a więc robimy coś? Giełdę bym sobie odpuścił, bo kto by był ostatnio to widział, a właściwie to nie widział niczego ciekawego hmm Dlatego teraz proponuję jakąś piękną i słoneczną wakacyjną sobotę ;] Spotkalibyśmy się jak ostatnio w Świdnicy i wyruszyli w jakieś ciekawsze miejsce. Może jakiś grill/ognisko nad zalewem? A może ktoś ma jakąś swoją propozycję?
No i teraz najważniejsze, byłby ktoś zainteresowany? Ja tam mogę jechać dla nawet dla jednej osoby, ale miło by było jakby było więcej osób niż ostatnio ;]
Pisać tu albo GG 10534480

PS. Mamy tu nabite 4500 wyświetleń i dalej niczego konkretnego nie było Sad trzeba to zmienić ;]


RE: Spotkanie - arecki16 - 01-07-2013 10:58:34

Zależy kiedy bo mój sprzęt od wiosny jeszcze rozebrany leży, jeszcze jakieś 2 tygodnie i będę mógł wpaść Wink


RE: Spotkanie - wojtekr35 - 01-07-2013 13:00:30

Właśnie myślę o sobocie za dwa tygodnie, czyli to będzie 13.07, ale potwierdzone info jeszcze podam, jak mi chociaż paczka z częściami przyjdzie, bo wtedy będę wiedział na 100%, że będę miał czym jechać ;]


RE: Spotkanie - wojtekr35 - 04-02-2014 17:55:50

Na wiosnę ktoś byłby chętny? Może jacyś nowi użytkownicy z Dolegośląska dołączyli do forum ;]
Miejsce to zapewne byłaby Świdnica

Jeżeli tak to zróbcie listę
1.
2.
3.
Jak się ktoś wpisze to kopiujcie i w swoim poście dopisujcie siebie ;]
Jeżeli znajdzie się kilka osób to coś dokładniej zaplanuje i podam info.


RE: Spotkanie - lukasbolhp - 12-02-2014 01:25:49

Witajcie jestem co prawda z Bolesławca ale jestem chetny na jakieś spotkanko Smile

Bede śledził forum i jesli pojda jakies konkrety napewno wezme udzial w spotkanku ( jesli do tego czasu wyremontuje motocyklSmile )


RE: Spotkanie - wojtekr35 - 18-04-2014 23:33:57

Ktoś chętny na jakiś majówkowy wyjazd? Start powiedzmy z okolic Walimia/Głuszycy/Jedliny-Zdrój, kierunek wyprawy jeszcze nie znany.


RE: Spotkanie - Walim123 - 19-04-2014 00:25:33

Na majówki jak ogara poskładam chętnie! można na Jelenią górę pojechać, karpacz kowary. ;D Jestem w stanie w kowarach nocleg załatwić za free Wink