Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Przeróbka przedniego koła z wianków na łożyska - jakie łożyska? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Zawieszenie, układ hamulcowy, koła (/forumdisplay.php?fid=223)
+--- Wątek: Przeróbka przedniego koła z wianków na łożyska - jakie łożyska? (/showthread.php?tid=39958)

Strony: 1 2


RE: Przeróbka przedniego koła z wianków na łożyska - jakie łożyska? - Quake96 - 02-05-2016 23:32:57

Bardzo Ci joozku dziękuję, dokładnie czegoś takiego szukałem. Wyszło na to, że wszystko robiłem dobrze i ślimak musi tak a nie inaczej przylegać Wink Wszystko oczywiście zrobione wg. Twoich zaleceń. Na szczęście konusa wewnętrznego nie musiałem dokręcać w imadle bo już był tak mocno skręcony Big Grin Koło złożone i może nie jest to to samo co łożyska, ale jeszcze trochę się pokręci.


RE: Przeróbka przedniego koła z wianków na łożyska - jakie łożyska? - Krzych.R - 10-10-2017 18:58:48

Aha, nie dawaj tych łożysk wiankowych, a same kulki. Wypada po 10 szt na stronę
[/quote]

a same kulki jest możliwość kupienia nowych?


RE: Przeróbka przedniego koła z wianków na łożyska - jakie łożyska? - joozek - 10-10-2017 23:00:51

Oczywiście, robię to już kilka lat. W sklepie rowerowym kupuje na sztuki, fi 6,3 mm
Do tego kupuje firmowe Shimano - 10 gr/szt


RE: Przeróbka przedniego koła z wianków na łożyska - jakie łożyska? - Krzych.R - 10-10-2017 23:41:09

Dzięki za odpowiedź


Przeróbka przedniego koła z wianków na łożyska - jakie łożyska? - arass837 - 28-12-2019 20:53:06

Joozek masz konkretnego sprzedawcę w internecie kulek Shimano fi 6,3 mm???

Sent from my moto g(7) power using Tapatalk


RE: Przeróbka przedniego koła z wianków na łożyska - jakie łożyska? - joozek - 28-12-2019 23:46:48

Nie, kupuje w sklepie rowerowym.