Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Najtańsze OC! - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Najtańsze OC! (/showthread.php?tid=39216)



Najtańsze OC! - Artur - 27-02-2016 19:33:36

...i najdroższe. Tak mówiąc ciut enigmatycznie. :F

Otóż naszła mnie chęć zbadania rynku "już istniejących ubezpieczeń". Jest parę kwestii, które mnie intrygują; a może i uda się z tego wyciągnąć pewne pożyteczne wnioski dla wszystkich.

Zatem - kto się chce przysłużyć naszej domorosłej nauce, tego zapraszam do wypełnienia krótkiej ankiety:

http://liczpal.16mb.com/oc/index.php

Dane oczywiście nie są upubliczniane; natomiast przy dzieleniu się wnioskami - parę przykładów pewnie wypłynie. Ale i tak żadna informacja nie pozwala określić nikogo konkretnego - bo i po czym?

Liczę na Waszą uczciwość przy wypełnianiu. Gdyby coś nie działało, gdyby wyskakiwały jakieś błędy - zgłaszajcie. Mogłem gdzieś w kodzie się zapomnieć. Wink


RE: Najtańsze OC! - Dawdzio - 27-02-2016 19:37:55

Czego dotyczy liczba rat?


RE: Najtańsze OC! - Artur - 27-02-2016 19:50:56

Gdy wykupujesz OC w ratach, bo wtedy stawka się zmienia w zdecydowanej większości przypadków.


RE: Najtańsze OC! - Dawdzio - 27-02-2016 20:10:27

W takim razie warto dodać informację jaką cyfrę pisać w przypadku braku rat, bo będziesz miał dużo 0 i 1.


RE: Najtańsze OC! - Artur - 27-02-2016 20:22:14

Ale to różnicy dla programu nie robi. Czy wpiszesz 1, czy "-", czy nic - nie zepsuje sie. Aczkolwiek wpisanie zera byłoby absurdalne. Big Grin

A, ważna informacja - najlepiej, by przynajmniej jedna osoba po wypełnieniu ogłosiła to tutaj (lub chociaż PW napisała). Nie wiem, czy wynik ankiety aby na pewno się zapisze (nie testowałem tego mechanizmu na serwerze). Wink


RE: Najtańsze OC! - Rafku - 27-02-2016 20:24:20

No to ja wypełniłem.


RE: Najtańsze OC! - Artur - 27-02-2016 20:27:16

OK, działa. Wynik się zapisał. Dziękuję uprzejmie za informacje. ^^

I jeszcze mała uwaga - jak ktoś ma zniżki inne niż BM (czyli chociażby z PZM-u), to w pole "Zniżki" wpisuje normalne; a w pole "Inne" dopisuje, że np. "70% z PZM". Wink


RE: Najtańsze OC! - Semmao - 27-02-2016 21:29:12

Poszło Smile