Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Kurczaki z Podkarpacia - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Trudne sprawy (/forumdisplay.php?fid=206)
+--- Wątek: Kurczaki z Podkarpacia (/showthread.php?tid=37840)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10


Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 16-11-2015 23:05:30

Oczywiście nic do tego przepięknego zakątka Polski nie mam Smile
ale ....

Zapraszam tu wszystkich niespełnionych gimnazjalistów i nie tylko Angel.
Garniturów czy fraków nie musicie ubierać, do napisania dowolnego postu, który sprawi niejednemu z Was satysfakcję Rolleyes spełnienie się, a nawet inicjację Big Grin ZAPRASZAM

Do dzieła ... wykazywać się Idea


kokokokokoko ............ ko 509


RE: Kurczaki z Podkarpacia - Emikel - 16-11-2015 23:11:40

Ej no obrażę się czemu liczą się tylko gimbusy z Podkarpacia? Big Grin


RE: Kurczaki z Podkarpacia - komarinho - 16-11-2015 23:17:25

Jestem z podkarpacia, ale w tym roku matura, do gimnazjum mi daleko. Co teraz? mogę coś napisać?


RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 16-11-2015 23:27:11

Oho ... na razie same koguty Big Grin ... czytać ze zrozumieniem Panowie Big Grin
napisałem "i nie tylko" Big Grin

Co tam słychać na Podkarpaciu? leje jak u mnie? już 3 dzień Huh


RE: Kurczaki z Podkarpacia - komarinho - 16-11-2015 23:28:22

Pogoda dosyć pod chmurą ale chyba najcieplej w Polsce. A tak generalnie Joozku uwazasz, że Podkarpacie jest jakieś gorsze? Big Grin


RE: Kurczaki z Podkarpacia - Petronas - 16-11-2015 23:30:50

Cześć

U nas to Polska C jest była i będzie a Ustrzyki to stolica Bieszczad jest ! ^ ^


RE: Kurczaki z Podkarpacia - Quake96 - 16-11-2015 23:31:21

Podkarpacie jest "inne" moim zdaniem :F Nie chce mi się rozwijać tematu, więc zostawię to po prostu dla siebie Big Grin


RE: Kurczaki z Podkarpacia - komarinho - 16-11-2015 23:31:27

a ja uważam, że wcale nie. Bo to w Bieszczady się ucieka, a nie na Mazury czy nad morze Wink
Widzę Piotrek już zaczynasz... może trafiło się więcej przypałowych ludzi stąd niż innych rejonów Polski?
Z tego co wiem to KeiSangi jest bardziej z Twoich rejonów niż moich :F


RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 16-11-2015 23:42:51

no to się zaraz zacznie Big Grin krawaty zawiązane?
Skoro o pogodzie nie chcecie pisać, to może pochwalcie się, czym nas skusić, byśmy zapragnęli odwiedzić tą Waszą krainę, przecież chyba nie odwiedzić Was Big GrinBig GrinBig Grin


RE: Kurczaki z Podkarpacia - Quake96 - 16-11-2015 23:46:20

Ja niczego nie zaczynam Big Grin Wyraziłem swoje zdanie, bo mi wolno a Ty się grzejesz ^,^ A Ignaś jest z wielkopolski, to dalej nie moje rejony :F

Na podkarpaciu to można dziołchę ładną spotkać, sam mogę potwierdzić, więc to już jakiś atut tego magicznego miejsca Big Grin


RE: Kurczaki z Podkarpacia - JGNZM - 16-11-2015 23:48:37

Niestety, statystyki w Podkarpaciu i okolicznych województwach są kiepskie Big Grin moim zdaniem zacofany rejon. Wielkopolska rządzi z mazowieckim best . Bez urazy dla mieszkających tam :F


RE: Kurczaki z Podkarpacia - jurek_j - 16-11-2015 23:49:26

Niestety Kłejk trochę racji ma. Fajne przelotne przygody som w biejszczadach.

A i można browary w rzeczkach chłodzić, nie do podrobienia w jakimkolwiek innym miejscu tego kraju-raju.


RE: Kurczaki z Podkarpacia - joozek - 16-11-2015 23:50:09

Znaczy się kurkę, czy kokoszkę Big Grin a może kurę Rolleyes


RE: Kurczaki z Podkarpacia - Quake96 - 16-11-2015 23:54:18

Poza tym przecież na podkarpaciu jest najsuperhiper zajebiastsze AWO!!! Toć to najlepsza reklama! krejzi


RE: Kurczaki z Podkarpacia - komarinho - 16-11-2015 23:54:20

no zachęcają choćby widoki i góry, parę ładnych miast i Bieszczadzki Park Narodowy również. Dla mnie najbardziej urokliwe miejsce na Ziemii Smile Wino Bieszczadzkie, Bieszczadzkie szlaki i trasy motocyklowe, wielka pętla Bieszczadzka, mała pętla.. Jezioro Solińskie i niesamowita zapora wodna, nieporównywalny z innymi mikroklimat. Jest naprawdę ładniej niż chociażby w ojczyźnie Rometa Tongue