Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Projekt modyfikacji tandemu DUET ROMET - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Romet Bikes (/forumdisplay.php?fid=213)
+--- Wątek: Projekt modyfikacji tandemu DUET ROMET (/showthread.php?tid=36205)



Projekt modyfikacji tandemu DUET ROMET - EKOTEST - 23-07-2015 17:55:51


Angel


RE: Projekt modyfikacji tandemu DUET ROMET - Sebek - 23-07-2015 18:03:56

WTF został ten rower w spokoju lepiej go odnów i zrób na klasyka bo i tak tego modelu jest mało !!!


RE: Projekt modyfikacji tandemu DUET ROMET - Motorowerzystka - 23-07-2015 18:07:31

blink Hmm rowery poziome są dużo niższe... A tu nie wiem czy nie za bardzo wysoko i możliwe że próba jazdy skończyłaby się wywrotką...


RE: Projekt modyfikacji tandemu DUET ROMET - Dawdzio - 23-07-2015 20:42:29

Jak już masz robić, to zrób całą ramę od nowa (z użyciem elementów ram górali). Będzie to lepiej wyglądać i o wiele lepiej działać.


RE: Projekt modyfikacji tandemu DUET ROMET - nie_mientki - 23-07-2015 20:56:10

Obczajcie stronę ze zdjęć
http://arcadia-thoruniensis.blogspot.com/

Jakieś "projekty" typu mazanie po mapie Paintowym markerem i pisanie o chęci dofinansowania z UE.

Jak dla mnie jakiś wesoły wałek, ale szykuję popkorn i czekam na rozwój.


RE: Projekt modyfikacji tandemu DUET ROMET - PawełBike - 23-07-2015 23:46:42

Jak to jest jakis nowożytny chiński duet, co wy chcecie w nim restaurować?


RE: Projekt modyfikacji tandemu DUET ROMET - MiG2202 - 24-07-2015 00:40:26

Mnie bardzo podoba się pomysł poziomego dueta. Całkowicie popieram projekt pod warunkiem, że nie skrzywdzisz starego, oryginalnego dueta. Jeździłem trochę na rowerach poziomych i ten nie jest za wysoki, bo siedzi się na bagażniku koła 20 cali. Jest to normalna wysokość i jeśli odległość między oparciem siedzenia, a suportem będzie dopasowana do wzrostu cyklistów powinno się bardzo przyjemnie jeździć Smile
Mam nadzieję, że coś z tego wyniknie bo pomysł jest bardzo ciekawy.
Będę śledził temat


RE: Projekt modyfikacji tandemu DUET ROMET - xsaman - 01-08-2015 18:26:16

O KURFA ... lubie ludzi co mają porytą banie jak pole za cięgnikiem z bronami .. ale to to trochę przesada ... szkoda dueta szkoda ...

A pozatym jak niemiętki powiedził .. chociaż .. to jest nowoczesny artysta krejzi


RE: Projekt modyfikacji tandemu DUET ROMET - nie_mientki - 02-08-2015 11:17:31

Przeżywacie jak stonka wykopki.

Koleś zalogował się tu na pięć minut tylko po to żeby wstawić te mazaje i teraz na stronie wstawił link i będzie się chwalił że pomysł jest konsultowany na największym krajowym forum miłośników Rometów(chyba nie przesadzam).

Śmierdzi wałkiem na kilometr, od początku mówiłem.

PS
Bo widzę że tu sporo niekumatych. Jak dostajecie maile:
"Powiększ penisa o pół metra w 3 dni" albo
"Nigeryjski książe umarła i dostajesz spadek trzy biliardy, wpłać 100 dolarów na konto aby rozpocząć procedura przekazanie pieniądz"

To to też są wałki.


RE: Projekt modyfikacji tandemu DUET ROMET - komarek2002 - 30-10-2015 16:51:00

Fajny pomysł gorzej z realizacją jak jak kolega pisał może się ciężko jeździć.... ale wygląda super!