Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Garaż? - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Inne pytania (/forumdisplay.php?fid=21)
+--- Wątek: Garaż? (/showthread.php?tid=33411)



Garaż? - Adam200 - 16-03-2015 23:20:46

Siemanko ! Chciał bym zrobić remont mojego garażu Big Grin I tak mam beton na podłodze, co zrobić wylewkę czy jakieś inne podłoże ? Ściany? Mam białe ? Jaki kolor Big Grin i Falbanek i klucze ? Mam taka prośbę czy mógłby mi ktos zrobić fajny plan garażu ? Garaż ma 30 m kwadratowych. W paincie czy w jakimś innym programie Big Grin Garaż jest Kwadratowy Big Grin Chciałbym żeby się tam znalazła wielka Płyta USB na Klucze Big Grin jakaś wieża muzyczna Big Grin i miejsce na 3 maszynki Big Grin Bym był bardzo wdzięczny Big Grin a właśnie kosztorys Big Grin Big GrinRolleyesBig GrinTongueSmile


RE: Garaż? - Latos - 16-03-2015 23:41:46

Jak garaż stoi i nie potrzeba go remontować, to go tylko doposaż Smile jak masz możliwość to sobie wyspawaj ramę do warsztatu i jakiś porządny blat z dobrego drewna. Płyta - super pomysł Smile jeśli chodzi o narzędzia, czasami w biedronce są. Może się to wydawać śmieszne, ale ja mam śrubokręty z biedronki - komplet za 35 złotych z bitami, torxami i normalnymi o różnych rozmiarach. Mam już je 2 lata i dość naprawdę się trzymają Smile czy też jakiś zestaw nasadek z grzechotkami, coś typu skrzynki z narzędziami yato, a jak masz większe ambicje to sobie kup szafkę już wyposażoną za pewnie ponad towera. Głośniki możesz sobie skombinować od komputera i podłączać telefon, czy mp3 Smile


RE: Garaż? - KubaBDG - 16-03-2015 23:45:30

Z biedronki kupiłem ostatnio wkrętak grzechotkowy z końcówkami za bagatela 7zł. Odkręcam tym wszystko i działa do dziś, a nie oszczędzam go Big Grin


RE: Garaż? - Adam200 - 16-03-2015 23:52:13

Klucze mam yato Big Grin Tylko mi brat pogubił :c Chodzi mi żeby trochę odmalować ściany bo fatalnie wygląda :c i podłogę bo dziury Big Grin A zestawik kluczy taki http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=5153296738 ale zobaczymy jak z kasą Big Grin Jak kupowałem kompresor za swoje to tata nie chciał mi dołożyć bo mówi, ze po co nam Big Grin "Traktor odpalę to bd lepsze Big Grin' a jaak juz ja kupiłem to dał mi 200 zl i powiedział jak my bez tego kompresora mogliśmy zyć Big Grin


RE: Garaż? - Taśma - 16-03-2015 23:56:44

Płyta USB? krejzi

chyba OSB...


RE: Garaż? - Latos - 17-03-2015 00:05:15

Te narzędzia chyba z tej samej fabryki co yato, moim zdaniem warto Smile w podłodze połataj dziury, a ściany tym na co najmniej wydasz Smile


RE: Garaż? - Adam200 - 17-03-2015 00:08:41

Wapno ? czy Farba?


RE: Garaż? - TheNight - 17-03-2015 00:25:05

Farba xd
Wapno zostaw do drzewek xD


RE: Garaż? - simi81 - 17-03-2015 00:55:24

Wyłóż podłogę gumolitem.