Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Błotniki stan idealny za koła do kadeta - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Kosz (/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Błotniki stan idealny za koła do kadeta (/showthread.php?tid=32482)

Strony: 1 2


Błotniki stan idealny za koła do kadeta - PatrixXxZeciarz - 08-02-2015 01:39:26

XXX


RE: Błotniki stan idealny za koła do kadeta - nie_mientki - 08-02-2015 01:49:33

http://www.chlopcyrometowcy.pl/member.php?action=profile&uid=562

Nie znam sprawy, czekam na Semmao, on banował będzie wiedział. Tymczasowo-polecam wstrzymać się z transakcjami.


RE: Błotniki stan idealny za koła do kadeta - Semmao - 08-02-2015 12:07:13

Ban i ukrzyżowanie! Menda "sprzedała" mi części, wpłaciłem kasę, nigdy nic nie dostałem! Przestał odpowiadać na maile itp. Od razu ze ścierwem do przepaści!




RE: Błotniki stan idealny za koła do kadeta - PatrixXxZeciarz - 08-02-2015 12:33:01

Haha gdzie niby wpłaciłeś tą kase jak ja wysyłam tylko za pobraniem ? Big Grin O ile wiesz co to znaczy...


RE: Błotniki stan idealny za koła do kadeta - Semmao - 08-02-2015 12:38:02

Aaaaaaaaa już wiem, to ten idiota od którego kupiłem części do Ogara, a on wysłał mi inne zniszczone części do innego modelu, bo tamte sprzedał komuś innemu i myślał, że się nikt nie skapnie. Części odesłałem na swoj koszt, a kasy nie oddał.

Na jedno wychodzi kretynie. Gardzę takim ścierwem jak ty.

Tamten swoją drogą też patryk, więc pasujecie do siebie.


RE: Błotniki stan idealny za koła do kadeta - PatrixXxZeciarz - 08-02-2015 12:47:04

Haha, gościu i teraz dałeś piękny przykład że nawet nie wiesz za co bana wystawiłeś... Nwm gościu z jakiej paki ty tu w ogóle moderatorem jesteś. I na dodatek obrażasz użytkowników...


RE: Błotniki stan idealny za koła do kadeta - Semmao - 08-02-2015 12:52:30

Bo za dużo wypierdków gimbazy tu się kręci, co myślą, że są pępkami świata dokładnie jak ty, a to że dwóch frajerów o tym samym imieniu rok temu chciało być fajnym wcale nie świadczy o mojej pomyłce. Nawet nie negowałeś, że mnie oszukałeś, bo po co?

I tak nie będę z tobą polemizował o kulturze, bo nikim jesteś do rozmowy. Wylatujesz z tąd drugi raz, a twoja facjata trafia na listę oszustów. Nie potrzeba nam takich 'użytkowników'. Idź sobie na forum założone przez takich jak ty, których z tąd wywaliliśmy, tam znajdziesz wspólny język....


RE: Błotniki stan idealny za koła do kadeta - Barto5050 - 08-02-2015 12:55:32

Wkraczam do Sytuacji . Rok temu ten Patryczek też mnie oszukał . Miał wysłać obręcz z jednym wżerem , a wysłał całkiem inną obręcz, bez wżerów, ale za to z Dziurą !! Nie robiłem z tego wielkiej afery, ale teraz z Semmao przesadził !! Tępić takich gnoi !!!!


RE: Błotniki stan idealny za koła do kadeta - nie_mientki - 08-02-2015 13:00:24

No to pozamiatane. Temat w koszu, januszbiznesu zbanowany.


RE: Błotniki stan idealny za koła do kadeta - Matinek - 08-02-2015 13:03:55

Semmao myślałem ze jesteś mądrzejszy sam nie wiesz o co ci chodzi. Znam Patryka szmat czasu brałem od niego tyle części do rometow ze na przyczepę by nie zabrał. Zawsze wszystko takie jak powinno być. Robiłem z nim tyle wymian i transakcji ze mogę śmiało powiedzieć ze jest przykładem dobrych kontrahentów. Jak nie umiałeś się określić o co ci konkretnie chodziło tylko jakimś napisami mu tlumaczyles to się chłopak może mógł pomylić. Nigdy w życiu bym o nim złego słowa nie powiedział.


RE: Błotniki stan idealny za koła do kadeta - nie_mientki - 08-02-2015 13:10:52

Gdyby był tylko przypadek Semała, to bym jeszcze łyknął. Każdemu może się zdarzyć.

Ale Bartek miał to samo, więc przypadku tu raczej nie ma. Poza tym koleś założył już tu chyba z pięć kont.

Aha. I dzisiaj, zanim jeszcze sprawa nabrała rozpędu napisał "Zapytaj Matinka, on wie że jestem fajny och i ach". Adwokat odezwał się sam. OK. Ale jeden zadowolony klient na dwóch oszukanych to kiepska rekomendacja.

Ja nikomu nie mówię żeby nie robić interesów z ludźmi z czarnej listy jaka nam się tworzy. Polecam tylko wzmóc czujność.


RE: Błotniki stan idealny za koła do kadeta - Semmao - 08-02-2015 13:11:22

(08-02-2015 13:03:55)Matinek napisał(a):  Jak nie umiałeś się określić o co ci konkretnie chodziło tylko jakimś napisami mu tlumaczyles to się chłopak może mógł pomylić.

Te napisy mistrzu, to są słowa w JĘZYKU POLSKIM, których widać chyba też nie rozumiesz. Jak dla przykładu zamawiam lampę tył stan ideał do Ogara 200, a ktoś mi przysyła połamaną lampę do Ogara 205 w tej samej cenie pisząc mi 'że tamtą już sprzedał komuś innemu to wysłał tą' - jeśli uważasz, że to jest w porządku, to z tobą też coś jest nie tak. Odesłałem mu części na SWÓJ KOSZT, bo myślałem, że się faktycznie pomylił, ale nie raczył, ani oddać kasy, ani wysłać tego co zamawiałem, a na koniec po prostu olał temat i przestał odpisywać itp. Podejście dziecka z piaskownicy.

A to, że inny Patryczek (tak, bardzo rzadkie imię w PL! Jak mogłem się pomylić... :/ ) też mnie orąbał na części, to faktycznie zwalniało mnie z pomyłki! Powinienem przeprosić wszystkich, wpłacić 100zł na cele dobroczynne i oddać zieloną władzę, najlepiej w Twoje ręce!

Jeden drugiego warty. Poczekaj, aż Ciebie ktoś orąbie, stracisz swoje zarobione ciężko pieniądze, czas itp. by zostać z niczym. Zobaczymy jaki będziesz zadowolony!


Do czego to doszło, żeby szesnastolatkowie z zerowym poczuciem odpowiedzialności mnie umoralniali....


RE: Błotniki stan idealny za koła do kadeta - Matinek - 08-02-2015 13:19:04

Chłopaki spokojnie po pierwsze. Po drugie ja o tym nie wiedziałem co mówisz semmi.... Nigdy bym nie pomyślał on zawsze taki ogarnięty jest... . Rozumiem twoje zdenerwowanie ale jakbyś opisał co i jak było to tez by było inaczej. Ja nie jestem żadnym adwokatem i twojej władzy nie chce semmi, po prostu no ja z nim nigdy nie miałem problemu. Myślę że można to było wyjaśnić semmi... fakt faktem taka jego odpowiedź to nie było w porządku. Teraz w inną manke do mientkiego, nie to ze chce Bartka obrazić no ale czy przypadkiem jest ze któryś raz z kolei ktoś go oszukał ? no nie wiem.


RE: Błotniki stan idealny za koła do kadeta - nie_mientki - 08-02-2015 13:24:35

(08-02-2015 13:19:04)Matinek napisał(a):  Teraz w inną manke do mientkiego, nie to ze chce Bartka obrazić no ale czy przypadkiem jest ze któryś raz z kolei ktoś go oszukał ? no nie wiem.
Mam kilka opcji.
a) Bartek jest łatwowierny
b) zrobił już tak dużo transakcji że kilka wtop miał i może o nich opowiedzieć
c) ma pecha
d) wkręca

Nie wiem które są poprawne, nie zamierzam brać pół na pół ani pytać publiczności.


RE: Błotniki stan idealny za koła do kadeta - Matinek - 08-02-2015 13:26:44

Wcale tego nie oczekuje. Smile