Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Dział cztery kółka .. rozbicie na nowe pod rozdziały - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Dział cztery kółka .. rozbicie na nowe pod rozdziały (/showthread.php?tid=31419)



Dział cztery kółka .. rozbicie na nowe pod rozdziały - Bartek - 28-12-2014 17:31:25

Witam.
Jako, że coraz więcej osób z forum posiada auta i prezentuje je w dziale 4 kółka.
Ale czasami też ktoś szuka pomocy i oczywiście temat np o naprawie auta leci do tego działu co są prezentowane auta.
To także wychodzę z propozycją by zrobić taki poddział jak w motorowerach czyli dział :
-Problemy techniczne
-Schematy i literatura
Wg mnie wtedy ten dział 4 kółka byłby przejrzysty i tematy nie mieszały by się z tematami o naprawach i naszych 4 kółkach.

Także jestem ciekaw co powiedzie na to rozwiązanie i czy Tomek zgodzi się na takie coś Big Grin

Słucham teraz waszych wypowiedzi na ten temat Wink


RE: Dział cztery kółka .. rozbicie na nowe pod rozdziały - jurek_j - 28-12-2014 17:49:12

Zaraz potem będzie podział na ople i inne auta świata, czy tam auta prestiżu w tedei i reszta złomów. A potem się zacznie, tedeiki, 4x4, maluchy, polonezy, zabytki, dupowozy, drogie auta itd. itd.

Nie widzę sensu, bo trzeba by było wówczas podzielić też dział dwóch kółek, szkoda tracić przejrzystości forum. Skoro to forum głównie o rometach, to niech to będzie jednak najważniejsze tutaj, a nie podziały czterech kółek.


RE: Dział cztery kółka .. rozbicie na nowe pod rozdziały - Bartek - 28-12-2014 17:52:40

Wiesz chodzi oto by te tematy nie były mieszane z tematami o autach. I nie chodzi mi by na głównej było to widać. Tylko dopiero po kliknięciu zakładki te 4 kółka były tematy o autach i na górze ten dział problemy techniczne. Wtedy główna strona nie straci na przejrzystości.
Taki mam pomysł. Ale po to jest ten temat by go przedyskutować i może by to ułatwiło szukanie jakiegoś tematu.

Zobaczymy co jeszcze szef na to powie ale domyślam się odpowiedzi Big Grin


RE: Dział cztery kółka .. rozbicie na nowe pod rozdziały - jurek_j - 28-12-2014 17:59:27

Nie da się, wiadomo, nic się nie da Big Grin.

No poddziały to już sensowniej, ale w dwóch i czterech kółkach.


RE: Dział cztery kółka .. rozbicie na nowe pod rozdziały - Bartek - 28-12-2014 18:02:01

Może Tomek po świętach ma dobry humor Big Grin Zobaczymy Wink

Wiesz na główą nie ma co tego dawać bo to by było bezsensu. A takie kliknięcie i przenieniesie do tego było by okej i wtedy tak jak pisałem nie będzie tego "bajzlu" z tematami o naprawach i o pojazdach.
Czekam na wypowiedzi reszty osób i na odpowiedź najważniejszej osoby Big Grin


RE: Dział cztery kółka .. rozbicie na nowe pod rozdziały - romek - 28-12-2014 18:30:24

Forum jest motorowerowe, wystarczy że rowery się tu rozpanoszyły, moim zdaniem nie powinniśmy robić śmietnika.


RE: Dział cztery kółka .. rozbicie na nowe pod rozdziały - Bartek - 28-12-2014 18:32:58

Romek nikt nie chce tutaj robić tgo by forum zdominowały auta Wink
Mi tylko chodzi by był jakiś porządek i tyle Big Grin

Zresztą to tylko pomysł który nie musi być wdrążony do życia Big Grin


RE: Dział cztery kółka .. rozbicie na nowe pod rozdziały - Bartek - 31-12-2014 17:12:29

To może ktoś jeszcze się wypowie na ten temat ? Tongue


RE: Dział cztery kółka .. rozbicie na nowe pod rozdziały - hvil - 31-12-2014 22:20:43

To forum motorowerowe:-) bez sensu budować struktury motoryzacyjnej tak rozwiniętej, bo znajdziesz ją na adekwatnym forum dla modelu i marki i na bank więcej ekspertów w tych sprawach. Uważam za zbędne:-)


RE: Dział cztery kółka .. rozbicie na nowe pod rozdziały - DominiX - 31-12-2014 22:28:16

A wg mnie bardzo dobry pomysł ok


RE: Dział cztery kółka .. rozbicie na nowe pod rozdziały - Bartek - 01-01-2015 20:57:44

Może i zbędne ale ja tutaj nie mówię by to bylo na głównej stronie tylko by było jak się kliknie w tą zakładkę.
Czekam na odp Tomka jak on się zaopatruje na to.

Dziękuję i by ten rok 2015 był lepszy od starego.