Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Motonita moderatorem - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Motonita moderatorem (/showthread.php?tid=29416)



Motonita moderatorem - Tomasso94 - 21-09-2014 00:03:49

Jako iż już dziś spałem, ale natłok skarg urósł do tego stopnia aż zerwałem się na chwilę do komputera to sprawę opiszę krótko:

Ogólnie rzecz biorąc odkąd mianowałem motonite moderatorem, baaardzo wiele osób z Was się z tym nie zgadza i macie jakieś zastrzeżenia. Dlatego też jak już tutaj bywało, sami zadecydujcie, czy ma pozostać moderatorem, czy wrócić do swojej poprzedniej rangi. Głosowanie 24 godziny od teraz, ankieta oczywiście nad tym postem.


RE: Motonita moderatorem - motonita - 21-09-2014 00:11:22

wujek nie chcą ja się nie pcham
no co ty... wiesz dla mnie to nie jakis zaszczyt...


RE: Motonita moderatorem - jurek_j - 21-09-2014 00:17:21

Fajne masz imię. Motonita. Kiedy to obchodzisz imieniny? Dobrze poważnie traktować innych, choćby takimi szczegółami.

Mała żenuła, jak się suche docinki nie podobają, to już a fe, żaden zaszczyt, papa... A to nawiązuje to powyższego.


RE: Motonita moderatorem - nie_mientki - 21-09-2014 00:26:03

Po mojemu: to nie jest odpowiednia osoba.

Tyle.


RE: Motonita moderatorem - Matinek - 21-09-2014 00:27:51

Również uważam że to nie odpowiednia osoba.


RE: Motonita moderatorem - Kanilox - 21-09-2014 00:49:30

Jak najbardziej NIE!
Dostałem ostrzeżenie za rzecz której nie zrobiłem.
Nie wiem jakim cudem moja wypowiedz kwalifikuje się do jawnego obrażania innych użytkowników.
Tutaj wypowiedz

A tutaj ostrzeżenie jakie dostałem za to


Moja wypowiedz kwalifikowała się do numeru 13 za co mogę otrzymać maksymalnie 6pkt, ale jak widać motonita uznał że będzie to dla mnie za mała kara więc podrzucił to do numeru 6.


Podejrzewam że ta "pomyłka" była spowodowana moją krytyką na żałosnej jakości naklejki drukowane przez towarzysza Motonitę.

Jest to zwykły brak profesjonalizmu, ta osoba nigdy nie powinna objąć stanowiska moderatora na forum.


RE: Motonita moderatorem - Damian4570 - 21-09-2014 00:55:37

Mi osobiście Motonita nie podpadł - ale czytając jego posty, czasem ciężko mi coś z nich zrozumieć...


RE: Motonita moderatorem - Błażej - 21-09-2014 01:30:36

Ze coś pisze po swojemu i cieżko zrozumieć to jedno a drugie no niestety ale staż na forum mały i postów też niewiele.
Zeby nie było mnie to zwisa kto będzie moderatorem, ja nim nie chcę być bo nie mam czasu na to i niestety zaniedbywałbym strasznie wszystko. (piszę to bo może zaraz ktoś najechać na mnie, że no tak ten Błażej to ma duży staż i sporo postów to doczepia się do motonity, że ma mało)

Nie ukrywam, że jeszcze jedna osoba nijak nie pasuje do modera, ale to nie moja sprawa


RE: Motonita moderatorem - Zweitakter - 21-09-2014 20:52:09

(21-09-2014 00:55:37)Damian4570 napisał(a):  /---/ ale czytając jego posty, czasem ciężko mi coś z nich zrozumieć...

cytuje prawo, czy to jego wina ze prawo jest jakie jest?
PS koles zajety jak miejski wychodek i tak niemiałby czasu
(21-09-2014 00:49:30)kanilox napisał(a):  /----/
żałosnej jakości naklejki drukowane przez towarzysza Motonitę.

Jest to zwykły brak profesjonalizmu, ta osoba nigdy nie powinna objąć stanowiska moderatora na forum.

mialem w reku nowe wyroby sa OK jak u motonaklejek
nie wiem czy wszystkie ale to ni dostarczył było ok


RE: Motonita moderatorem - motonita - 21-09-2014 21:14:37

Andrzeju Smile szanuje ludzi ktorych znam i ktorzy wnoszą coś do mojego nedznego zywotaSmile

gdyby nie Ty to konserwom żyło by się o wiele lepiej....

DZIĘKUJE Smile


RE: Motonita moderatorem - bartoszek5k - 21-09-2014 23:59:49

Ogółem to spoko gościu, szanuje go za wiedzę, ale po prostu to nie jego powołanie


RE: Motonita moderatorem - Damian4570 - 22-09-2014 00:50:11

(21-09-2014 20:52:09)Zweitakter napisał(a):  [quote='Damian4570' pid='372917' dateline='1411250137']
/---/ ale czytając jego posty, czasem ciężko mi coś z nich zrozumieć...

cytuje prawo, czy to jego wina ze prawo jest jakie jest?
PS koles zajety jak miejski wychodek i tak niemiałby czasu
[quote='kanilox' pid='372914' dateline='1411249770']

Nie chodzi mi o prawo, ale poprawność p i s a n i a jego postów - mod powinien świecić przykładem, a nie pisać zdanie, które składa się z 30 wyrazów, bez ani jednego przecinka, czy dobrze dobranego spójnika - nie jestem humanistą, ale też nie lubię, gdy wypowiedzi są chaotyczne, często niepoprawnie napisane - dlatego ja się rzadko udzielam pod tego typu postami - tyle ode mnie w tym temacie Smile


RE: Motonita moderatorem - Blusik - 22-09-2014 11:54:21

Ja jeszcze powiem, że motonita mi nie podpadł nawet jak z nim rozmawiałem o rejestracji chociaż, że x razy mówił to samo ale ja tego nie rozumiałem wiem, że niema czasu bo jak każdemu pomaga to się nie dziwie, że niema czasu a naklejki bardzo dobre
To umiał wytrwać jak mówił to x razy za to mu dziękuję

Romet 2375 Remont