Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[FAQ] Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: ROMET F.A.Q (/forumdisplay.php?fid=163)
+--- Wątek: [FAQ] Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. (/showthread.php?tid=28557)

Strony: 1 2 3 4 5


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - sebastianm - 17-06-2014 18:58:05

Cóż, pozostaje mi pogratulować Tobie szczęścia. Gorzej jak Cię opuści... Tylko pewnie wtedy się tym nie pochwalisz...


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - kokosek - 17-06-2014 19:32:42

A specjalnie dla ciebie gdy dostane takie cos to nie ma problemu pochwale się

Wysłane z mojego QUANTUM 4 przy użyciu Tapatalka


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - aniolekdami - 22-06-2014 13:59:57

A jeżeli nie znam historii swojego Rometa ? Już poprzedni właściciel kupił go bez papierów. Nie mam nic, dowodu, tablic itp, itd, jedynie umowę kupna sprzedaży mogę załatwić. Oczywiście przeglądu ani OC też nie mam Tongue


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - Taśma - 22-06-2014 14:04:08

no to nie masz papierów i tyle...

Co do oc w dniu kupna, to... lol2


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - aniolekdami - 22-06-2014 14:29:47

No to że ich nie mam to zdążyłem zauważyć, dlatego zadałem pytanie, czy jest szansa na zarejestrowanie. Ewlntualnie kupienie innej ramy z papierem i przebicie numerów ?


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - Taśma - 22-06-2014 15:04:02

jak kupisz inną ramę z papierami to po co przebijać numery?


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - aniolekdami - 22-06-2014 15:47:15

Bo wiem, że ta którą mam jest prosta, niespawana itp a co kupię nie wiem, ale jeżeli będzie prosta no to pewnie że nie opłaca się przebijać Wink


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - motonita - 22-06-2014 15:51:00

przeczytałes link ktory podesłałem? tak? to przeczytaj JESZCZE raz az sie dowiesz... jak kolejny raz niepomoze zrob to jeszcze raz... czynnosc powtarzaj az zrozumiesz odpowiedz


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - aniolekdami - 22-06-2014 16:38:28

Widziałem, czytałem i rozumiem. Ale wiadomo jak to jest z paniami w WK. Powie mi, że nie można i koniec. I albo robi to specjalnie albo po prostu nie wie że można to zrobić. Ostatnio jak wbijałem gaz w dowód do samochodu zaniosłem takiej inteligentce wszystkie potrzebne dokumenty (fakture, homologację, dowód, przegląd i paszport samochodu, nie pamiętam czy było coś jeszcze) ale ta zażyczyła sobie jeszcze "fakture homologacji"... tłumacze że taki dokument nie istnieje bo jest albo faktura albo homologacja ale ta swoje ona chce fakture homolacji i ...uj. Zabrałem dokumenty, jebłem drzwiami i wyszedłem bo chamstwa nie zniese, poczekam aż przy okienku będzie inna.


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - motonita - 22-06-2014 21:24:04

ja nie wiem dlaczego bym stał i poprosił o paragrafł na podstawie ktorego tego wymaga....


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - aniolekdami - 22-06-2014 22:03:58

Zależy od czlowieka ... ciotka miała problemy z zarejestrowaniem u siebie w WK samochodu bo czegoś nie miała, a u mnie jej powiedzieli że wszysko ma i by zarejestrowali bez problemu. Są ludzie i taborety


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - motonita - 23-06-2014 00:51:37

odkad jestem wygadany i potrafie dochodzic swoich racji.... i mam na to podstawy prawne... moj wydział komunikacji mnie unika.... ciekawe czemu...


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - aniolekdami - 23-06-2014 19:31:18

A no widzisz sam sobie odpowiedziałeś na pytanie czemu wyszedłem z WK Tongue Ty znasz jakieś podstawy prawne, paragrafy itp, ja się na tym nie znam iwęc co miałem powiedzieć. I co pójdę do wydziału komunikacji, powiem proszę mi zarejestrować motorower bez dokumentow, ona lub on powie, że nie można a ja co ? Można bo tak czytałem albo że w innym WK można? To mi powie idź se do innego WK gdzie można Tongue


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - motonita - 25-06-2014 18:59:40

a ty masz paragrafy podane na tacy....


RE: Wszystko o rejestracji pojazdu i nie tylko. - Latos - 27-06-2014 12:34:07

Jeżeli jestem niepełnoletni to podpis mojego opiekuna prawnego musi się znajdować na umowie kupującego i sprzedającego, czy tylko kupującego wystarczy?