Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Kostiankowy Romet Smyk - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207)
+--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208)
+--- Wątek: Kostiankowy Romet Smyk (/showthread.php?tid=28310)

Strony: 1 2


Kostiankowy Romet Smyk - Kostian - 08-08-2014 23:09:45

WITAJCIE.!! Wczoraj przeglądałem temat Jakuba i widziałem Smyka.Napisałem że 1 raz w życiu udało mi się go zobaczyć ,Dziś bylem na złomie i sobie patrzę Jeden Jubilat 2 wigry.I Reksio ale wszystkie te rowerki były przecięte na pół nie wiem dla czego .W kącie stał mały rowerek patrzę a to Smyk .Od razu ide do majstra i pytam za ile mi go puści i tak myśli myśli i mówi dla ciebie Krystian to 10 zl i go bierz.Przywiezienie go do domu było najgorsze ponieważ wiozłem go na rowerze Smile Jest to Smyk 4 Rocznika nie podam bo nie znam .Chciał bym sie spytać czy ten smyk miał z przodu jakies lampki czy coś? Pozdrawiam




RE: Kostiankowy Romet Smyk - ArcziManYea - 08-08-2014 23:21:45

Zabawka taka. Odblasków ani lampek nie miał.


RE: Kostiankowy Romet Smyk - misiql - 08-08-2014 23:23:21

Świetny, Będziesz na nim jeździł?krejzi


RE: Kostiankowy Romet Smyk - Kostian - 08-08-2014 23:26:25

Nie Big Grin Zrobie renowacje i może go sprzedam lub zostawie do kolekcji .
Renowacja czyli Polerka chromu wyczyszczenie z brudu

Wiecie Patrzę romet pytam za ile mówi dycha dla czego nie brać ? Big Grin


RE: Kostiankowy Romet Smyk - chart80 - 08-08-2014 23:28:44

Uroczy. Najładniejszy rowerek dla małego dziecka do nauki jazdy.


RE: Kostiankowy Romet Smyk - Wigrus - 08-08-2014 23:29:32

Miałem więcej nie kupować za małych rowerków, ale zaraziliście
mnie tym.Big Grin Słodziutki cukiereczek.Smile

P.s. Co za problem przewieźć takiego kurdupla na rowerze!?krejzi


RE: Kostiankowy Romet Smyk - Kostian - 08-08-2014 23:32:00

Kolego na bmx'sie to cięzko bo co chwilkę sie (Smykał ) Big Grin i trzeba było jechać pod górkę Smile
I jedno moje pytanie może wiecie dla czego Wszystkie rowery byly przecięte w pół ?


I w razie czego mialy dobre częsci orginalne siodełka inne Smile Odblaski


RE: Kostiankowy Romet Smyk - Wigrus - 08-08-2014 23:35:57

Dlatego, że ktoś pewnie miał w pupie los takich rowerów i nie chciał
się nawet pofatygować, by je złożyć w transporcie.Sad
Jakie to było Wigry?


RE: Kostiankowy Romet Smyk - PawełBike - 08-08-2014 23:54:22

Cudziak Big Grin Aż coraz bardziej mi zaczyna robić się szkoda smyka z mojego złomowiska ;/ Przecięte w pół pewnie dla tego, iż złomiarze czasem wybierają co im sie podoba i odłożą, a co nie to tną. A z przewozem? Jaki problem? Ja przecięty w pół wrak niemieckiej kolarki single speedem wiozłem, i wiele pod górę miałem, a ile tak innych rowerów przez cale miasto się wiozło


RE: Kostiankowy Romet Smyk - Kostian - 08-08-2014 23:56:20

Był czarny romet męski chyba sarenka Wigry 3 2 no i ku mojemu zaskoczeniu 5 wszystko miało oprocz lapki z przodu
Stał jeszcze rowerek tyle co o nim mogę powiedzieć.Rower podobny do Salto ale miał inną naklejke z daleka nie widziałem co to mogło być ?


RE: Kostiankowy Romet Smyk - PawełBike - 09-08-2014 00:14:02

Stalom był identyczny prawie jak salto, ew jak miał zawias mógł być to domino, zazdroszcze ci tych rowerów co na złomie leżąBig Grin


RE: Kostiankowy Romet Smyk - wnusiu94 - 09-08-2014 00:18:35

Czego mu zazdrościsz? Poprzecinanych na pół składaków?


RE: Kostiankowy Romet Smyk - Kostian - 09-08-2014 00:18:43

Nie wkurzaj mnie ! wszystkie rowery byly przecięte jak na to patrzylem to łezka w oku mi się zakręciła
Sprawdziłem jak wygląda Stalom był identyczny Smile No i jeszcze reksio jak wspomniałem tylko nie miał górnej przykręcanej osłonki Smile Ale dziury były na gwinty Smile


RE: Kostiankowy Romet Smyk - wnusiu94 - 09-08-2014 00:21:41

Poprzecinane zapewne przez pracowników złomu, żeby tylko broń boże nic już jeżdżącego z nich nie było, tylko surowiec wtórny.


RE: Kostiankowy Romet Smyk - PawełBike - 09-08-2014 00:25:32

Wiesz, moze nie wszystkie ma przecięte, ale osobiście mam 3/4 ramy rometa, i praktycznie brak do nich części, by nawet postawić ich na polskich kołach, z każdego wraku bym był uszczęśliwiony