Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Żarówki H4 smd - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Żarówki H4 smd (/showthread.php?tid=28193)



Żarówki H4 smd - Bartek - 04-08-2014 19:40:40

Siema.
przeglądając allegro natrafiłem na żarówki H4 wyk w technologii smd i teraz moje pytanie. Czy mógłbym to cudo wpakować do auta ? Nie przyczepią się niebiescy do tego ?
Jestem ciekaw czy lepiej to świeci od zwykłej żarnikowej.
Wyraźnie opinie na ten temat.

Link do żarówki
http://allegro.pl/zarowka-led-h4-18x5050-smd-drl-xenon-look-t10-5smd-i4439407715.html


RE: Żarówki H4 smd - stqc - 04-08-2014 19:54:24

Zaciekawiło mnie to, może nawet do Charta kupię ^^


RE: Żarówki H4 smd - Bartek - 04-08-2014 20:01:24

Jestem ciekaw jak to świeci. I czy nie będzie problemów na drodze i czy nie będzie oślepiało innych. Miał to ktoś założone ? Tongue


RE: Żarówki H4 smd - nie_mientki - 04-08-2014 21:57:37

Na 99,9% obstawiam że żarówki są jak państwo polskie (według rządzących). Ch..., d... i kamieni kupa. Może i świecą mocniej niż H4, ale jak głupie we wszystkich kierunkach. Widać po budowie.

A prawdziwe żarówki H4, nawet tanie, mają odpowiednio skierowaną wiązkę(w kierunku odbłyśnika). Ogniskowa i takie tam.

Jak kupisz i zrobisz test (nie majątek) to podziel się wrażeniami, ale nie wyjeżdżaj nocą na ulicę żeby sprawdzaćBig Grin


RE: Żarówki H4 smd - Bartek - 04-08-2014 22:07:50

Kusi mnie by to kupić Big Grin Ale z tego co czytałem i dzwoniłem do gościa z innego forum to tak jak mówisz świecą wszędzie ale nie na drogę. Barwa fajna ale co z tego jak nie spełniają wymóg. W dodatku nie mają atestu.
Jak będę miał wolną kasę na czasie to kupię i zrobię test Big Grin


RE: Żarówki H4 smd - joozek - 05-08-2014 00:43:28

Szkoda kasy.
Po pierwsze LED- świecą gdzie popadnie, do tego na kolor biały, brak różnicy między mijania a drogowymi, brak atestu. Po drugie odbłyśnik i szkło Twojej Lampy nie nadaje się. Nie zrobisz przeglądu, a niebieski może nawet zabrać dowód.
Do czego można ich więc użyć? Ew w dodatkowych lampach dziennych, jeżeli można takowe tam użyć Big Grin


RE: Żarówki H4 smd - Damian4570 - 05-08-2014 01:06:41

Lepiej jak zostaniesz przy zwykłych H4 - szpan nie zawsze jest ważny Tongue Jak chcesz robić nie wiadomo co, to lepiej zainwestuj w prawdziwe lampy XENONOWE i odpowiednie soczewki - droga sprawa, ale światła porządne i zawsze świecą jak chcesz Tongue


RE: Żarówki H4 smd - Bartek - 05-08-2014 09:46:14

Co do soczewki to podchodzą z jakiegoś merca. I idealnie wchodzą i koszt aż taki duży nie jest. Jak dobrze pamiętam to za dwie soczewki zapłacił kolega 270 zł więc aż tak źle nie jest Tongue
Chyba, że kupię aniołki i też będzie ale koszt wtedy sięga 500 zł Tongue

Joozek jedynie mogę dokupić światła do jazdy dziennej i tyle bo nie mam gdzie upchać tego na h4