Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Rejestracja Charta z dokumentem "Zgłoszenie do zarejestrowania" - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Prawo (/forumdisplay.php?fid=99)
+--- Dział: Dokumenty (/forumdisplay.php?fid=101)
+--- Wątek: Rejestracja Charta z dokumentem "Zgłoszenie do zarejestrowania" (/showthread.php?tid=26133)



Rejestracja Charta z dokumentem "Zgłoszenie do zarejestrowania" - Piotrix48 - 31-05-2014 12:14:05

Witam,wypatrzyłem sobie charta z dokumentami,i postanowilem o nie zapytac - sprzedajacy stwierdzil,ze posiada dokument o nagłówku "Zgłoszenie pojazdu do zarejestrowania" oraz umowe z poprzednim wlascicielem.Zapewnial,ze bez problemu go zarejestruje.
To prawda?


RE: Rejestracja Charta z dokumentem "Zgłoszenie do zarejestrowania" - Quake96 - 31-05-2014 12:17:49

Pewnie chodziło o "Zgłoszenie wpisu do rejestru" czy jakoś tak. To nic innego jak dawny dowód rejestracyjny Wink


RE: Rejestracja Charta z dokumentem "Zgłoszenie do zarejestrowania" - fosa - 31-05-2014 12:27:24

"Potwierdzenie zgłoszenia do rejestru " Tongue


RE: Rejestracja Charta z dokumentem "Zgłoszenie do zarejestrowania" - Piotrix48 - 31-05-2014 12:32:18

Hm...
Dzwonilem jeszcze raz i Pan wyjasnil,ze na tym dokumencie jak sie wyrejestrowywalo czasowo motocykl w latach 90 tych sa wszystkie numery i dane motoru.Jest tez tablica,oraz umowy,a caly zestaw uprawnia do ponownej rejestracji. Chyba 400zl za niemal calego charta do zlozenia to okazja Smile

Dokument wg. tego co ten Pan mowi to zgloszenie do rejestracji.


RE: Rejestracja Charta z dokumentem "Zgłoszenie do zarejestrowania" - Semmao - 31-05-2014 14:04:10

Wyrejestrowywało? Jak wyrejestrowany to nie zarejestrujesz na to.


RE: Rejestracja Charta z dokumentem "Zgłoszenie do zarejestrowania" - Piotrix48 - 31-05-2014 16:32:29

Bede mial podobno skany tego dokumentu do wgladu to pokaze.


RE: Rejestracja Charta z dokumentem "Zgłoszenie do zarejestrowania" - motonita - 31-05-2014 18:05:19

jak bys ty nie brał daj znac, ja mam blisko i ja zartejestrujeSmile


RE: Rejestracja Charta z dokumentem "Zgłoszenie do zarejestrowania" - Piotrix48 - 31-05-2014 21:58:54

Spokojnie,spokojnie-charcik ma małe braki i silnik do złożenia.
Zostało potwierdzone,że macie racje i to ten dokument. Romeciarzom,którzy wiedzieli o co biega stawiam piwko czy jakieś gratyfikacje za wiedzę,zaangażowanie i pomoc. Dzieki Panowie! Romecik został zamówiony-czekam na informacje o wysyłce,bo ciut daleko własciciel mieszkaSmile


RE: Rejestracja Charta z dokumentem "Zgłoszenie do zarejestrowania" - Piotrix48 - 22-06-2014 12:55:33

Panowie,ja sie rozmyśliłem-charcik do złożenia czeka za 350zł. Kontakt ze sprzedajacym podam na PW