Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Simson Sr przerywa - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Inne jednoślady PRLu (/forumdisplay.php?fid=174)
+--- Dział: Inne - Problemy techniczne (/forumdisplay.php?fid=194)
+--- Wątek: Simson Sr przerywa (/showthread.php?tid=25687)



Simson Sr przerywa - SimeR - 13-05-2014 19:08:08

Witam.Chciałbym wam przedstawić mój problem.Mam simka electronica 12 i nie chce odpalac z kopki.Ma za słabą iskrę lub teraz wcale jej nie ma.Wcześniej moglem go odpalić na popych ale musiałem trzymać gaz aby nie zgasł.Czyli wychodzi na to że musi miec wysokie obroty zeby trzymał bo jak wezme na niskich to odrazu gaśnie.Dodam że moglem tak robić 2 tyg. temu po paru próbach w ogóle już nie zapala.Moduł nowy , co to może byc,dodam że po odpaleniu strasznie przerywał na wyższych ,mogłem jezdzic chwilę ,później już tylko na popych a teraz w ogóle.Help me. Big Grin kierunki działają ,i swiatla też więc nie tu szukać.


RE: Simson Sr przerywa - bubel500 - 13-05-2014 23:11:07

Mogę wiedzieć co mają kierunki i światła do zapłonu? Moduł nowy nie znaczy dobry. Ja kupiłem i wywaliłem. Posprawdzaj Cewkę pod magnetem, impulsator, cewkę WN i ten moduł.


RE: Simson Sr przerywa - SimeR - 14-05-2014 18:27:52

Moduł już drugi nowy ,na chińskim nie było ,na tym jest ,jak nie było iskry sprawdzane było na innym dobrym też nie było.Impulsator też raczej nie bo normalnie sie zachowywał bo odpaleniu na popych ,więc też nie ,sądzę ,że to albo cewka WN albo przy zapłonie sprawdzę.


RE: Simson Sr przerywa - Przemx3 - 14-05-2014 19:25:55

Ja miałem podobny problem do twojego w ogarze 205 ale po wymienieniu świecy jest wszystko gites Smile