Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Giełda, zdjęcia - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Sprawy Forum (/forumdisplay.php?fid=7)
+--- Wątek: Giełda, zdjęcia (/showthread.php?tid=24608)

Strony: 1 2


RE: Giełda, zdjęcia - charper - 13-04-2014 15:43:52

(13-04-2014 15:34:18)mateusz5625 napisał(a):  Wiesz co, to jest ważna informacja. Załóżmy że dostałeś kilka wiadomości pw i nie otworzyłeś jakiejś i wtedy patrzysz do tematu a tam jest napisane "poszło pw" i sprawdzasz skrzynke jeszcze raz.

A to nie jest czasem tak, że nieotwierane wiadomości na liście są oznaczone pogrubiona czcionką?

Edit

Sprawdziłem to, temat nieprzeczytanej wiadomości jest napisany pogrubioną czcionką, wszystko dobrze widać. Widocznie mało z tego korzystasz skoro o tym nie wiedziałeś. i nadal nie widzę potrzeby powiadamiania mnie w dwóch miejscach, najpierw o zamiarze wysłania wiadomości a potem o jej odebraniu.


RE: Giełda, zdjęcia - Błażej - 13-04-2014 18:30:15

Dobra, weź już przestań...


RE: Giełda, zdjęcia - Taśma - 13-04-2014 18:33:44

(13-04-2014 15:43:52)charper napisał(a):  A to nie jest czasem tak, że nieotwierane wiadomości na liście są oznaczone pogrubiona czcionką?

Edit

Sprawdziłem to, temat nieprzeczytanej wiadomości jest napisany pogrubioną czcionką, wszystko dobrze widać. Widocznie mało z tego korzystasz skoro o tym nie wiedziałeś. i nadal nie widzę potrzeby powiadamiania mnie w dwóch miejscach, najpierw o zamiarze wysłania wiadomości a potem o jej odebraniu.

Łysy, skończ już pierdolić.


RE: Giełda, zdjęcia - charper - 13-04-2014 18:46:51

(13-04-2014 18:33:44)Taśma napisał(a):  
(13-04-2014 15:43:52)charper napisał(a):  A to nie jest czasem tak, że nieotwierane wiadomości na liście są oznaczone pogrubiona czcionką?

Edit

Sprawdziłem to, temat nieprzeczytanej wiadomości jest napisany pogrubioną czcionką, wszystko dobrze widać. Widocznie mało z tego korzystasz skoro o tym nie wiedziałeś. i nadal nie widzę potrzeby powiadamiania mnie w dwóch miejscach, najpierw o zamiarze wysłania wiadomości a potem o jej odebraniu.

Łysy, skończ już pierdolić.
Cóż za mocne słowa płyną przez twój modem od Neostrady...