Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Kupię ślimak do Rometa 50 T1 - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Giełda (/forumdisplay.php?fid=35)
+--- Dział: Archiwum ogłoszeń (/forumdisplay.php?fid=188)
+--- Wątek: Kupię ślimak do Rometa 50 T1 (/showthread.php?tid=2222)



Kupię ślimak do Rometa 50 T1 - Niedźwiedź - 02-11-2011 17:43:14

Tak jak w temacie kupie w dobrym stanie żeby był ślimak Smile a tak wogóle to słyszałem ze one są felerne ogólnie to co może lepiej byłoby kupić zwykły licznik rowerowy i byłoby po problemieSmile? Słucham propozycji!. Pozdrawiam


RE: Kupię ślimak do Rometa 50 T1 - Dabek333 - 02-11-2011 17:47:55

Kup licznik rowerowy ładnie zamocuj i będzie po problemie
Slimaki sa marnej jakosc czesto się psują a licznik rowerowy napewno wytrzyma dłuzej


RE: Kupię ślimak do Rometa 50 T1 - Niedźwiedź - 02-11-2011 17:53:17

No dobra git dziękówka do zamknięcia. Tak właśnie myślałem że one się często psują i dlatego się zapytałem Smile


RE: Kupię ślimak do Rometa 50 T1 - Dabek333 - 02-11-2011 17:55:30

Nie ma sprawy tak jak mówie kup licznik rowerowy


RE: Kupię ślimak do Rometa 50 T1 - nie_mientki - 09-11-2011 00:33:23

Niezłe porady. Kup licznik rowerowy to będzie po problemie. Światła też proponuje kupić do rowerów. Nie będziesz musiał męczyć się z instalacją elektryczną. A silnik wymontować i jeździć z odtwarzaczem mp3 z nagraniami silnika. Bo tak prościej.

Rometów jest niedużo, niedłubanych jeszcze mniej. Dbaj o koszerność, kiedyś to docenisz. A jeśli zależy Ci na łatwym i przyjemnym użytkowaniu, to pewnie przed świętami będą w Tesco kible. Przez rok może wytrzyma...

Na allegro używany ślimak to kwota 10-30zł, nówki poniżej 50zł. Nie majątek. Chyba że licznik jest Ci potrzebny tylko do tego żeby się chwalić kumplom ile wyciągasz. No to powodzenia.

Sorry że taki wywód w temacie "do zamknięcia". No, ale musiałem się wyładować. Buźka.