Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
[Komar] Linki do Komara - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Motorowery i motocykle Romet (/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Dział: Problemy techniczne - Rama, nadwozie, układ wydechowy (/forumdisplay.php?fid=224)
+--- Wątek: [Komar] Linki do Komara (/showthread.php?tid=19349)



Linki do Komara - Artur - 07-10-2013 16:17:15

To jest już denerwujące. Czy naprawdę wyprodukowanie dobrze wykonanej i wymierzonej linki do tak prostego motoroweru jest aż tak skomplikowane?

Każda, jaką kupię, jest: albo za długa, albo za krótka, do tego często się zrywają i nie wiadomo, co jeszcze.

Moje pytanie: czy sprzedają gdzieś linki o porządnej jakości i odpowiednich wymiarach do Komarów?

Drugie pytanie - ile kosztuje dorobienie linki? Jest u mnie jeden zakład, liczą sobie po 40 zł od sztuki. Zastanowiło mnie, czy jest to regularna cena czy korzystają z monopolu...


RE: Linki do Komara - ziman1998 - 07-10-2013 16:40:47

(07-10-2013 16:17:15)Artur napisał(a):  To jest już denerwujące. Czy naprawdę wyprodukowanie dobrze wykonanej i wymierzonej linki do tak prostego motoroweru jest aż tak skomplikowane?

Każda, jaką kupię, jest: albo za długa, albo za krótka, do tego często się zrywają i nie wiadomo, co jeszcze.

Moje pytanie: czy sprzedają gdzieś linki o porządnej jakości i odpowiednich wymiarach do Komarów?

U mnie są dobre linki ale do biegów są za długie trochę, ale trzymają.


RE: Linki do Komara - fosa - 07-10-2013 17:28:11

co do linek to zdarzyło mi się ze 3 razy że zrywałem linki od sprzęgła w ogarze 200 a po za tym linki są ok


RE: Linki do Komara - Artur - 07-10-2013 17:53:08

Brawo. Fajnie.

Ale o co było pytanie?


RE: Linki do Komara - fosa - 07-10-2013 17:58:34

masz jakiś dziwny sklep z tymi linkami albo po prostu przesadzasz :F


RE: Linki do Komara - kamilos021 - 07-10-2013 19:12:58

No u mnie też linki do komara jakieś z ****...Każdą którą przymierzałem w sklepie to innej długości. Czasem nawet musiałem kupić do ogara 205, ponieważ pokrywała się z wymiarami do komara.


RE: Linki do Komara - Hubinho - 07-10-2013 19:24:46

U mnie w sklepie są linki z linmotu z Częstochowy. Wyglądają mizernie, ale jeszcze się nie zerwały. Problem mam jedynie z linką do prędkościomierza. Wszyscy robią z wkładem o śr. 1mm, a w sztywniakach był 3mm Sad


RE: Linki do Komara - Artur - 07-10-2013 19:51:10

Sklepy, sklepy... Kupowałem u siebie w dwóch, zamawiałem z internetów, zawsze kupowałem inne i były badziewne.

Do Jawy to zawsze wymierzone i porządne linki znajdywałem, żadnych problemów nie miałem. Wszystko elegancko pasuje, nie zrywa się. Więc porównanie mam. I tego samego wymagam od linek do Komara, bo to cierpliwość można stracić.

Ale widzę, że rozwija się tu dyskusja pozatematowa...

Konkrety, konkrety, bo od gadania nic nie przyjdzie.