Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
BMW e30 by TP - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Cztery kółka (/forumdisplay.php?fid=165)
+--- Wątek: BMW e30 by TP (/showthread.php?tid=16714)



BMW e30 by TP - The Polak - 17-07-2013 12:19:08

A pochwalę się swoim wozidłem. W powitalni kilka osób się zainteresowało to może ktoś rzuci okiem na jakieś zdjęcie. Tongue


Silnik to niezniszczalne m40b16. Czyli 100 konne 1.6. Dla wielu to znacznie za mało jak na BMW no, ale do sprawnego poruszania się spokojnie wystarcza. Te 150 na autostradzie spokojnie utrzymuję jeżdżąc do dziewczyny. Czyli nie jest tak źle jak co niektórzy sądzą. Tongue
Zawieszenie -6cm eibach sportline. Nie chcę niżej, ani bardziej twardo, bo to jest typowy dupowóz. Trzeba to wozi mnie do pracy, na wydział, do sklepu, albo gdziekolwiek byle się przejechać. Big Grin

Wyposażenie w sumie dosyć skromne, ale nie jest tak źle.
Standardowo jak przystało na kombi 1.6 jest wspomaganie, kierownicy, abs i "gruba laga". Czyli to samo zawieszenie i hamulce co w 2,5l.
Z dodatkowego to:
- klimatyzacja
- elektryczne szyby
- podgrzewane spryskiwacze i zamek kierowcy
- Wnętrze mtechnic (ciemny sufit, kierownica mtechnic, lusterko z lampkami do czytania itp.)
- podgrzewane fotele
- elektryczny szyberdach
- fotele oryginalne do fioletowej budy sportsitze
- standardowe elektryczne lusterka
- doposażyłem też w komplet podłokietników od e34. Zagłówki wpadną jak znajdę trochę czasu. Ale nie wiem kiedy.
- dzięki wygranej w konkursie valeo są też czujniki parkowania w tylnym zderzaku.
Nie wiem co tam jeszcze jest. Jeśli o tym nie pamiętam to i tak nie jest potrzebne.

Letnie koła to oryginalne bbs od e30. Zimowe to pomarańczowe ATG.
Zdjęcia na zimowych kołach nie aktualne, bo robione przed pierwszymi śniegami.






RE: BMW e30 by TP - Paweł96 - 17-07-2013 12:53:00

Świetna Beemka Smile Lepiej prezentuje się na alusach . Silnik troszkę słaby, ile ci on pali ? Ogółem ładnie utrzymana, jakbym miał kupić, kupiłbym ją Wink .


RE: BMW e30 by TP - bravosport - 17-07-2013 13:56:06

Bardzo ładna Wink Bmw E30 moje marzenie tylko że Cabrio Wink I z mocniejszym silnikiem. Ale każda Bmw jest piękna a twoja bardzo ładnie się prezentuje przy tym zachodzie słońca Big Grin


RE: BMW e30 by TP - komarinho - 17-07-2013 14:22:46

wszystko spoko, ale ukazałeś samochód raczej artystycznie na tych zdjęciach, i w nienaturalnym świetle, przez co ciężko ocenić jego rzeczywisty stan...


RE: BMW e30 by TP - The Polak - 17-07-2013 14:48:14

Odpowiadam na pytania. Big Grin
Tak zdjęcia są dodatkowo z "fotoszopowane".Rzeczywisty stan jest słaby.
Szczegółowe zdjęcia można znaleźć na forach bmw. Tutaj tylko się chwalę, że coś mam. Tongue
Chciałem tylko dyskusję z powitalni przenieść do oddzielnego tematu. Wink
Tak samo zimowe jak i letnie koła to aluminium. Pomarańczowe zimowe są mega ciężkie. Podobno kute aluminium. Ale ja tam nie wiem nie znam się. Tongue
Ile pali? Tyle ile się wleje. Mógłbym tak jak każdy pisać bajki że 8 w mieście, ale to bez sensu. Jeżdżąc po Łodzi w zimę nawet do 14-15 dobijałem. Tak średnio to 12 gazu. Tylko w trasie udało mi się zejść do 8 litrów gazu na 100km.
Dbam jak mogę. Najgorszym mankamentem tego samochodu jest lakier. Poobijany od drzwi innych "pasjonatów", porysowany przez dzieciaków w za dużych spodniach itp.


RE: BMW e30 by TP - Taśma - 17-07-2013 22:36:02

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAKAKJJAJATTAAAAJAUAYAYAAABANANAMABAV​AFAYAUAKAJATFRAEWAWAETAUIAOIAKKAKAJAHJAAAAAAKJAANBAGHAAANAHAGAGRTAAUAAAAAP;AAA,A​MANAGHAGATTATAAUAIAOIAOAOOOAAAA
AAAAAAAAAA


*.*




krejzi




PJENKNA!


RE: BMW e30 by TP - Semmao - 17-07-2013 22:55:22

Pierwsza fota genialna! Smile Alusy na niej są kosmiczne!


RE: BMW e30 by TP - Miteusz - 31-08-2013 17:48:40

Widzę że full opcja, a ten m40 to nie taki niezniszczalny... przecie to bocian
Wrzuć zdjęcia na inny serwer