Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Głupie, ale pytanie. :P - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Trudne sprawy (/forumdisplay.php?fid=206)
+--- Wątek: Głupie, ale pytanie. :P (/showthread.php?tid=14266)



Głupie, ale pytanie. :P - Boszu - 08-05-2013 18:00:17

Czy nadal istnieją nabijacze postów?! Tongue I że tak głupio zapytam, jaki ktoś widzi w tym cel?? XD Chyba że dają $$ jak przekroczy się daną liczbę postów, to sam zacznę nabijać ^^



Chyba że nadal istnieje to twierdzenie, które istniało ok. 5-6 lat temu jak miałem 14-15 lat, że kto ma więcej postów, to jest uważany za "mądrzejszego"?? Tongue
A i zapomniałem... Bo to pytanie przez mój szlif!


RE: Głupie, ale pytanie. :P - Tomasso94 - 08-05-2013 18:06:03

Na szczęście tutaj posty nie są zliczane :F


RE: Głupie, ale pytanie. :P - Boszu - 08-05-2013 18:24:06

Hym, zliczane, bynajmniej u mnie są. Tongue Tuż pod awatarem jest coś takiego jak "Liczba postów: xxx" Tongue


RE: Głupie, ale pytanie. :P - Recanion - 08-05-2013 18:27:25

Ale w tym dziale nie są zliczane.


RE: Głupie, ale pytanie. :P - Norbi96 - 08-05-2013 18:39:03

W HP i Nasze Sprzęty (o rometach ) nie są zliczane, bo Nasze Sprzęty np Jawa czy Simson to tam już liczy.


RE: Głupie, ale pytanie. :P - Boszu - 08-05-2013 18:54:08

Aha, o to chodzi. Big Grin No i prawidłowo... ^^


RE: Głupie, ale pytanie. :P - krajan - 08-05-2013 20:22:04

(08-05-2013 18:00:17)Boszu napisał(a):  Czy nadal istnieją nabijacze postów?! Tongue I że tak głupio zapytam, jaki ktoś widzi w tym cel?? XD Chyba że dają $$ jak przekroczy się daną liczbę postów, to sam zacznę nabijać ^^



Chyba że nadal istnieje to twierdzenie, które istniało ok. 5-6 lat temu jak miałem 14-15 lat, że kto ma więcej postów, to jest uważany za "mądrzejszego"?? Tongue
A i zapomniałem... Bo to pytanie przez mój szlif!

Smile...ha ha Buszu ,czy Ty masz jakieś kompleksy? A niech sobie młodzież nabija posty ...chyba userzy sami ocenią który post jest wart uwagi i mądry... z którego coś się wyniesie i wzbogaci swoją wiedzę ...Smile NIE ILOŚĆ...A JAKOŚĆ Smile


RE: Głupie, ale pytanie. :P - Boszu - 08-05-2013 22:27:48

Wiesz, ja to kompleksów nie mam... Chyba że mój szlif... XD
I w sumie racja, i moderatorzy jak moderatorzy, ale raczej sami użytkownicy forum... Wink Chodź moderatorzy powinni usuwać zbędne posty nic nie wnoszące do tematu, jak i usuwać tematy które są o du*ie marynie. Tongue Oczywiście w zakładkach innych niż Hydepark itd.


RE: Głupie, ale pytanie. :P - wojtekr35 - 08-05-2013 22:36:11

Nie wiem czy bardziej wkurzają "nabijacze postów", czy Ci którzy co chwile zwracają im uwagę (jakby nie było to też posta nabijają) Zazdrościcie im tych postów? czy co? ;]


RE: Głupie, ale pytanie. :P - Boszu - 09-05-2013 15:58:31

Nie no, w moim przypadku, napisałem to w tym dziale, gdyż byłem po prostu ciekaw. Wink I czasem wkurzające jest, gdy trzeba przeczytać 8 wpisów aby w jednym z nich, znaleźć odpowiedź, a w innych dowiedzieć się co ktoś sądzi o swoich pierdach... Tongue