Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Południowa WIelkopolska, Zlot - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Chłopcy Rometowcy (/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Dział: Zloty i wycieczki forumowiczów (/forumdisplay.php?fid=10)
+---- Dział: Wielkopolskie (/forumdisplay.php?fid=122)
+---- Wątek: Południowa WIelkopolska, Zlot (/showthread.php?tid=11291)



Południowa WIelkopolska, Zlot - kondzio310 - 05-02-2013 22:53:05

Każdy o zlotach, spotkaniach pisze, no to może trochę południową wielkopolskie i okolice sie ruszy :F.

Można by zrobić liste, kto mniej wiecej skąd jest. np. z Ostrzeszowa, Kalisza, ostrowa, grabowa, to byśmy się zorientowali gdzie miejsce wybrać, jeśli byli by chętni oczywiście. Ja tak myślałem o Miejscowości Koniec Świata, miejscowość obok Kraszewic które są blisko Grabowa nad Prosną. No w sumie wieś, liczba mieszkańców 1, no ale choćby można sie przejechać znak zobaczyć, a reszte czasu można spędzić gdzie indziej, może nad jakimś jeziorem :F.

Dawajcie propozycje, jeśli chociaż jest jakiś chętny :F, nikt nie powiedział że musi być nas dużo Big Grin.

Jak by co to:

kondzio310, Sieroszewice (10 km od Ostrowa WLKP kierunek Grabów radocha ) kontakt gg 1353684


RE: Południowa WIelkopolska, Zlot - fanfso - 10-02-2013 01:34:04

Ja mam niedaleko, ale ty chciałbyś znowu wpaść do naszej gromadki Smile


RE: Południowa WIelkopolska, Zlot - kondzio310 - 10-02-2013 12:38:46

Zobaczymy co czas pokażę, no ale fajne by było jak by plany wypaliły.

Ale widze żę nikt chętny nie jest, na południowo wielkopolski zlot Big Grin.


RE: Południowa WIelkopolska, Zlot - arevo - 01-04-2013 21:07:30

Witam. Ja jestem z Pakosławia. I jestem chętny na wypad. Tak myśle żeby każdy miał po równo kilometrów do doejchania. I wypadła gmina Sulmierzyce. Wiesz może czy jest tam coś fajnego?
Masz tu jeszcze mapke: http://chlopcyrometowcy.pl/attachment.php?aid=1585

jest tam parę osób co mają niedaleko. Ja mam 50km ty masz chyba 40km. Więc w miare równo.


RE: Południowa WIelkopolska, Zlot - kondzio310 - 02-04-2013 00:23:09

Nie wiem gdzie to było, ale w jakimś temcie była rozmowa i padł pomysł Antonin, położenie, trasa ostrów wlkp. ostrzeszów, około 5 km od ostrowa, Fajne przyjemne miejsce, jest jeziorko, itp. było by elegancko i ta miejscówka bardzo mi pasuje hehe Tongue


RE: Południowa WIelkopolska, Zlot - arevo - 02-04-2013 14:58:54

tylko że ja mam do tego Antonina 80km. Nie wiem czy mój romek da radę. Wolał bym gdzieś bliżej.


RE: Południowa WIelkopolska, Zlot - kondzio310 - 02-04-2013 19:19:01

No wiadomo, można w inne miejsce, ale jak by nie patrzeć potrzeba chętnych, bo we 2 zlot to nie zlot Smile