![]() |
|
Pierwsze Wigry 3 - Wersja do druku +- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl) +-- Dział: Rowery Romet (/forumdisplay.php?fid=207) +--- Dział: Nasze rowery Romet - Użytkowe i turystyczne (/forumdisplay.php?fid=208) +--- Wątek: Pierwsze Wigry 3 (/showthread.php?tid=51132) |
RE: Pierwsze Wigry 3 - zaz - 11-05-2026 05:21:12 Fajne Wigry do pełnego oryginału w wyposszeniu brakuje pompki odblasków i lusterka. RE: Pierwsze Wigry 3 - Składak - 11-05-2026 09:12:03 (11-05-2026 05:21:12)zaz napisał(a): Fajne Wigry do pełnego oryginału w wyposszeniu brakuje pompki odblasków i lusterka.Pompka jest, lusterko też. Jeszcze nie zamontowałem. Odblaski na kołach też z czasem będą. Lakier słaby, dużo obdrapań, naklejki powycierane w 50% ale chciałem w oryginale to tak mam. Trzeba będzie jakoś to pielęgnować. |