Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy!
Policjanci :D - Wersja do druku

+- Chlopcy Rometowcy - Forum Romeciarzy! (https://www.chlopcyrometowcy.pl)
+-- Dział: Po godzinach (/forumdisplay.php?fid=22)
+--- Dział: Hydepark (/forumdisplay.php?fid=23)
+--- Wątek: Policjanci :D (/showthread.php?tid=26183)

Strony: 1 2 3 4


RE: Policjanci :D - kokosek - 03-06-2014 21:02:14

Rzygać ci się chce?
jakoś twój 1% pewnie aktywnie uczestniczy w gwałtach na dzieci, dając ten podatek na kościół.

*Nie chciałem nikogo urazić, ale powstrzymać się nie mogłem. i akurat nie interesuje mnie to czy dostane punkty


RE: Policjanci :D - Pompuś - 03-06-2014 21:18:57

Dla mnie to przesada. To jednak nie jest 100 zł, tylko cena jak za normalne prawo jazdy (prawie). I racją jest to, że to tylko kolejny pomysł na trzepanie kasy. Taki kraj mamy i nic już z tym nie zrobimy. Ja tylko czekam na kontrolę policyjną i powiem im to. Że po prostu nie stać mnie na prawo jazdy. Taka jest prawda, 800 zł dla 14-to latka? Pff co to jest (według nich). w moim otoczeniu jest ok 20 osób jeżdżących na motorowerach i żaden z nich nie ma uprawnień. Tak już jest i bedzie. I z tego co czasem widzę na drodze to ja więcej ogarniam z przepisów (nie mam uprawnień) niż niektórzy kierowcy samochodów... Stanie sobie taki na krzyżówce i nie wie co robić.
Żeby nie było, nikogo nie namawiam do jazdy bez uprawnień, ale według mnie nie ma innego wyjścia w naszym państwie...


RE: Policjanci :D - nie_mientki - 03-06-2014 21:43:29

Kokos mistrzu ciętej riposty, zawsze jak Ci brakuje argumentów szczekasz na KK czy to jakieś złe wspomnienia z dzieciństwa? Zły dotyk czy co?

Choć moja diagnoza jest dużo prostsza. Jadę klasykiem:

Wiecznie ten klecha! Do znudzenia!
Pewnie ci nie dał rozgrzeszenia
za to, że w kwiecie swej młodości
waliłeś konia bez litości!”


PS
Jak wyliczyłeś że 1% podatków idzie na KK? I jak skojarzyłeś pedofilię duchowieństwa z prawami jazdy? Chcę prześledzić twój tok rozumowania bo wydaje się wyjątkowo interesujący.


RE: Policjanci :D - kokosek - 03-06-2014 22:03:58

nie-mientki kończę rozmowę z tobą :F idz precz Smile Temat znów schodzi na złą drogę..
PS: taka prawda liczyc nie musiałem.